Huawei P30 Pro w białym kolorze na wideo

huawei p30 2
Huawei P30

Z racji tego, że premiera coraz bliżej, to nie można się dziwić coraz większej ilości plotek czy informacji na temat Huawei P30 Pro. Można pomyśleć, że przecieki na ten temat to studia bez dna i nie ma co się zastanawiać, czy wszystko już o nim wiemy. Na pewno tak nie jest i zapewne najbliższe dni nam pokażą, że można jeszcze czegoś dowiedzieć.

Flagowiec na widoku

Ilość informacji, jakie pojawiają się w sieci o nadchodzącym flagowcu spod szyldu Huawei mogą nam zawrócić w głowie. Poziom „niedyskrecji” czy też odpowiedniego zabezpieczenia informacji widocznie jest jaki jest. Spływające plotki informują niemalże o wszystkim, czego możemy się spodziewać w Huawei P30 czy też P30 Pro.

Tym razem padło na wideo, które pojawiło się w sieci. Co możemy na nim zauważyć? Właśnie tytułową, nową kolorystkę. Dokładnie jest to „Ice White”. Sami możecie powiedzieć, czy jest ładny, w końcu o gustach się nie dyskutuje.

Warto przeczytać: CEO Huawei dziękuje rządowi USA za reklamę firmy

Wydaje mi się, że jest nieco bardziej elegancka, niż zwykły biały. Gradientowe wersje kolorów w telefonach są naprawdę ładne (zazwyczaj) i tego wydania również się tyczy. Jasnoniebieska góra, przechodząca w jasny filet na dole spełnia swoją rolę. Oczywiście jest to biały kolor, który ma delikatną poświatę i to właśnie o nią chodzi, ponieważ kolor zmienia się dopiero na dole telefonu.

huawei p30 pro 5
Huawei P30 Pro

Co jeszcze możemy zauważyć? Oczywiście trzy aparaty + ToF, dioda LED i laserowy autofocus. Tyle, jeśli chodzi o tył telefonu. Z przodu widać ekran Dual Edge. Według najnowszych informacji, ma to być OLED z przekątną 6.47 cala i rozdzielczością FullHD+. Do tego pod nim umieszczony będzie skaner linii papilarnych.

Warto czekać na nowego Huawei P30 Pro?

Dodaj komentarz
Total
7
Share