Huawei P40 Pro pojawi się także w wersji premium!

Huawei P40 Pro pojawi się także w wersji premium!

Pierwszy kwartał 2020 roku to okres, w którym większość producentów pokaże światu swoje nowe flagowce. Tym samym zapewne zobaczymy kolejny wyścig o podbicie serc potencjalnych klientów. Huawei chce to zrobić za pomocą modelu P40 P40. Smartfon ten zadebiutuje także w wersji Premium Edition!

Huawei P40 Pro Premium Edition

Tym samym najprawdopodobniej na nadchodzącej wielkimi krokami konferencji organizowanej przez producenta z Państwa Środka zobaczymy aż trzy flagowce. Oprócz modeli P40 oraz P40 Pro na rynek trafi także Huawei P40 Pro Premium Edition. Smartfon ten będzie wyróżniać się przede wszystkim obudową wykonaną w całości z ceramiki. Do wyboru mamy mieć dwie wersje kolorystyczne tego urządzenia czyli białą oraz czarną. I chociaż ceramika jest materiałem niezwykle kruchym to nadal uważam, korzystając wcześniej z Mi MIXa 2, że jest to coś co naprawdę robi wrażenie i może się podobać.

Huawei P40 Pro pojawi się także w wersji premium!

P40 Pro Premium Edition ma otrzymać także pięć aparatów tylnych czyli tyle samo co standardowa wersja mocniejszego z flagowców chińskiego producenta. Niemniej jednak bardzo możliwe, że wersja premium otrzyma lepsze oczka stworzone przez Leica. Bez wątpienia oprócz aparatu głównego na pleckach znajdziemy także obiektyw superszerokokątny, teleobiektyw oraz matrycę typu ToF. Piąte oczko nadal pozostaje zagadką, ale przypuszczam, że będzie to obiektyw do zdjęć typu makro lub drugi teleobiektyw o tak dobranej ogniskowej, aby idealnie sprawdzać się w fotografii portretowej.

Zobacz także: Huawei MateBook D 14 i D 15 zaprezentowane. Ciekawe ultrabooki do 3 tysięcy złotych

Najprawdopodobniej cała reszta specyfikacji Hauwei P40 Pro Premium Edition nie będzie różniła się od standardowej wersji, ale informacje te mogą zostać potwierdzone dopiero podczas oficjalnej premiery. Przyznam szczerze, że najbardziej ciekawi mnie temat dostępności usług Google na nadchodzących wielkimi krokami nowościach chińskiego producenta. Bez nich P40 i P40 Pro mogą pozostać daleko w tyle za konkurencją na rynku europejskim. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o tak wyglądającym Huawei P40 Pro Premium Edition? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!