Huawei P60 Pro zadebiutuje już 9 maja!

Huawei P60 Pro
Huawei P60 Pro

Huawei właśnie poinformował, że już 9 maja odbędzie się ogromny event na którym zaprezentuje mnóstwo nowości, w tym najnowszego flagowca oraz składaka!

Huawei z wielkimi premierami już 9 maja

Jak informuje Huawei, już 9 maja na polskim rynku zadebiutują 3 nowe smartfony. Mowa tu o takich produktach jak:

  • HUAWEI P60 Pro
  • Składany HUAWEI Mate X3
  • HUAWEI nova 11i

Producent chce nas zachęcić do odliczania do premiery, dlatego też startuje z konkursem. W oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl właśnie dzisiaj (24 kwietnia) rozpoczyna się konkurs trwający do 8 maja. Do zdobycia mają być aż 32 nagrody rzeczowe, w tym smartfony P60 Pro i najnowsze słuchawki bezprzewodowe HUAWEI FreeBuds 5. O co chodzi w konkursie? Gigant tłumaczy:

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę https://consumer.huawei.com/pl/offer/nowosc/, wykonać zadanie konkursowe: „Jednym zdaniem opisz potęgę fotograficznych możliwości, jakie oferuje seria smartfonów HUAWEI P” i zapisać się na newsletter. Na autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi czekają:

  • 2 smartfony HUAWEI P60 Pro (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł),
  • 30 par słuchawek HUAWEI FreeBuds 5 (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł).

Konkurs trwa do 8 maja 2023 r. Kupony konkursowe będą ważne do 05.06.2023 r. Kupony nie łączą się ze sobą i nie łączą się z kodem rabatowym za zapisanie się na newsletter.

Huawei P60 Pro
Huawei P60 Pro

Co ciekawe, w sklepach partnerskich Media Expert oraz RTV Euro AGD będzie można zapisać się na zakup najnowszego HUAWEI P60 Pro. Ci, co się zapiszą, otrzymają kupony rabatowe uprawniające do zakupu słuchawek FreeBuds 5 za 1 zł podczas zakupu samego smartfona. Natomiast w huawei.pl codziennie, od 27 kwietnia do 8 maja, będą dostępne różne promocje i kupony rabatowe.

Źródło: informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!