Huawei Scale 3 już jest! Cena jest naprawdę atrakcyjna

huawei scale 3

Mam wrażenie, że inteligentne wagi pojawiły się nagle, a już zdobyły rynek. Faktycznie, jest to niezbyt drogi sprzęt dający duże możliwości. Właśnie na rynek trafiła kompletnie nowa inteligentna waga Huawei Scale 3.

Huawei Scale 3 – wiele funkcji w przyjaznej cenie

Huawei wprowadził do sprzedaży inteligentną wagę łazienkową Scale 3, która umożliwia monitorowanie2 jedenastu wskaźników składu ciała. Waga umożliwia szczegółową analizę składu ciała w oparciu o pomiar jedenastu wskaźników: wagi, BMI, poziomu tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej masy ciała, poziomu tłuszczu trzewnego, podstawowej przemiany materii, tętna, masy mięśni szkieletowych, procentowej zawartości wody w organizmie, białka oraz zawartości minerałów w kościach. Dane te są zbierane podczas pomiarów i analizowane w oparciu o specjalny algorytm.

Co ciekawe, Huawei Scale 3 możemy połączyć z aplikacją Huawei Zdrowie (jest ona potrzebna do odczytania i synchronizacji danych) zarówno przez Bluetooth, jak i WiFi. Przy połączeniu Bluetooth, należy każdorazowo uruchomić aplikację Huawei Zdrowie, a następnie dokonać pomiarów. Natomiast przy połączeniu WiFi, uruchamianie aplikacji podczas pomiarów nie jest konieczne.

Warto przeczytać: Oto Huawei Mate X2! Składany smartfon z dwoma ekranami

Urządzenie na podstawie pomiaru zidentyfikuje użytkownika, a zapis pomiaru zostanie automatycznie przesłany do powiązanego z użytkownikiem profilu w aplikacji Huawei Zdrowie. Waga Huawei Scale 3 może być również udostępniana gościom – ich dane nie będą archiwizowane, a po pomiarze zostaną usunięte.

Warto dodać, że panel wagi został wykonany ze szkła hartowanego. Nóżki urządzenia cechują się wysokością 3,5 mm oraz gumowymi podkładkami antypoślizgowymi. Wagę Scale 3 wyceniono na 149 złotych, co jest naprawdę kuszącą wartością.

Jak się Wam podoba Huawei Scale 3? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!