Huawei Sound dostępny w Polsce!

Huawei Sound dostępny w Polsce!

Huawei Sound to już drugie dziecko współpracy pomiędzy chińskim producentem, a francuskim Devialet. Dzięki zaawansowaniu technologii pierwszego oraz doświadczenia w tworzeniu systemów audio drugiego, może się on okazać naprawdę dobry. Tymczasem wchodzi on do polskich sklepów, a my znamy jego cenę i dodatki, które otrzymacie w przedsprzedaży!

Mały ale wariat!

Huawei Sound to drugi model głośnika stworzony we współpracy z firmą Devialet. Wyposażony jest 4-calowy głośnik niskotonowy 40 W oraz trzy pełnozakresowe głośniki 5 W. Dzięki konstrukcji Push-Push, niweluje powstałe wibracje, dzięki czemu wydobywający się z głośnika dźwięk jest czysty i bez zniekształceń, nawet przy ustawieniach głośności do 90 dB.  Technologia Devialet SPACE zapewnia dźwięk przestrzenny 360°, wypełniający całe pomieszczenie. Rozmieszczone pod kątem 120 stopni głośniki wydobywają z siebie dźwięk, który „otacza” słuchacza bez konieczności rozmieszczania głośników w różnych miejscach pokoju

Huawei Sound dostępny w Polsce!

Cena, dostępność i przedsprzedaż

Od 30 listopada do 13 grudnia głośnik można kupić w przedsprzedaży w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei Sport oraz inteligentną wagą w cenie 799 zł. Dostępny będzie w sklepie internetowym Huawei, oraz w sklepach wybranych przedstawicieli. Po przedsprzedaży kupimy to urządzenie już bez żadnych dodatkowych akcesoriów w nie zmienionej cenie. Po teście Sound X z pewnością możemy spodziewać się bardzo dobrej jakości dźwięku oraz szybkiego łączenia. Jak będzie? Zobaczymy wkrótce!

Warto przeczytać: Przerost formy nad treścią? Huawei Sound X w kilku słowach!

Co uważacie o najnowszym sprzęcie grającym chińskiego producenta? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!