Huawei Watch 3 Elite wchodzi do sprzedaży i już jest w promocji

huawei watch 3 elite

Huawei właśnie wprowadził do sprzedaży w Polsce nowy smartwatch. Mowa tu o modelu Watch 3 Elite, który aktualnie jest dostępny w ciekawej przedsprzedaży.

Debiutuje Huawei Watch 3 Elite

Chiński gigant właśnie wprowadził na nasz rynek nowy sprzęt. Mowa tu o zegarku Huawei Watch 3 Elite. Ma on zapewnić aż do 15 dni na jednym naładowaniu baterii w trybie ultra (w trybie zwykłego użytkowania ma to być do 3 dni)oraz kopertę 46,2 mm z nierdzewnej stali i ceramiczny spód. Obraz natomiast wyświetlany jest na ekranie dotykowym AMOLED 1,43″ o rozdzielczości 466 x 466 pikseli.

W nazwie nie bez powodu znalazło się słowo Elite. Zegarek oferuje łączność bezprzewodową eSIM LTE oraz całodobowe monitorowanie tętna i saturacji SpO2, a także nawet zmierzy temperaturę. Oczywiście nie zabrakło wielu trybów sportowych i różnych pasków. Na pokładzie znajdziemy system HarmonyOS.

Huawei Watch 3 Elite
(fot. Huawei)

Huawei Watch 3 Elite – cena, dostępność

Huawei Watch 3 Elite już trafił do sprzedaży i znajdziemy go w wielu polskich sklepach, w tym w x-kom czy oficjalnym sklepie Huawei. Od dzisiaj (to jest 28 września) do 10 października trwa specjalna promocja przedsprzedażowa w ramach której możemy zakupić ten smartwatch w zestawie ze słuchawkami FreeBuds 4i za 1999 złotych. Słuchawki te zazwyczaj kosztują 299 złotych, więc jest to całkiem spora oszczędność.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!