Hulajnoga elektryczna Fiat 500 trafia do sprzedaży w naszym kraju!

Hulajnoga elektryczna Fiat 500 trafia do sprzedaży w naszym kraju!

Małe pojazdy elektryczne, takie jak hulajnogi czy deskorolki, stają się coraz to popularniejsze. Prosty środek transportu pozwalający niskim kosztem przemieścić się z punktu A do punktu B jednocześnie omijając wszystkie korki podbił serca wiele osób w naszym kraju. Teraz na polskim rynku debiutuje coś zupełnie nowego.

Fiat 500 czyli nowa hulajnoga na polskim rynku

Model ten dokładnie nazywa się F500-F80W i swoją nazwą nawiązuje do bardzo popularnego samochodu firmy Fiat. Hulajnoga wygląda naprawdę dobrze, ale jej osiągi nie zachwycają. Tak naprawdę jest to sprzęt przeznaczony dla osób, które chcą pokonywać niewielkie odległości i kupić coś w niskiej cenie. Dla wielu może być to szansa na zakup pierwszej hulajnogi elektrycznej i poczucia na własnej skórze jak przyjemna jest jazda tego typu sprzętem.

Zobacz także: Xiaomi M365 Pro – recenzja hulajnogi elektrycznej

Fiat 500-F80W został wyposażony w silnik o mocy 250 W, który zapewnia prędkość do 25 km/h. Całość działa dzięki baterii 36 V 6 Ah. Ogniwo to ma wystarczyć na 10-20 km jazdy w zależności od ukształtowania terenu czy wagi samego użytkownika. Co ciekawe ładowanie ma trwać tylko 2-3 godziny i tak naprawdę jest to bardzo dobry wynik jak na elektryczną hulajnogę. Maksymalne obciążenie to 100 kg, ale zapewne jeśli ważycie kilka kilogramów więcej to hulajnoga także da sobie z wami radę.

Hulajnoga elektryczna Fiat 500 trafia do sprzedaży w naszym kraju!

Sprzęt ten posiada 8-calowe koła. Z przodu znajdziemy także amortyzator, który może znacząco podnieść komfort jazdy. Hulajnoga Fiata została wyposażona w pojedynczy hamulec elektroniczny. Pojazd waży około 11 kg. Po złożeniu wymiary wynoszą 99 x 15,5 x 44,5 cm, a po rozłożeniu 99 x 42 x 107,5 cm. Hulajnoga elektryczna firmy fiat dostępna jest w naszym kraju w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej. Cena sprzętu została ustalona na 1599 zł. Z jednej strony za taką kwotę możemy kupić na przykład Xiaomi M365, która może pochwalić się lepszą specyfikacją, a drugiej możliwe, że znajdą się użytkownicy preferujący nowość Fiata.

Co myślicie o hulajnodze elektrycznej Fiat 500? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!