Hype wokół kabla USB? Tylko Nothing tak potrafi

Hype wokół kabla USB? Tylko Nothing tak potrafi
Nothing Ear (2)

Czekamy aż Nothing wyda nowe produkty, zwłaszcza z nowych kategorii. Co prawda, liczyliśmy na słuchawki nauszne, tablet albo smartwatch, ale Carl Pei pokazał… kabel.

Nothing z nowym kablem

Jest to w zasadzie aż śmieszne, ale faktycznie – firma Nothing, w swoim stylu, zapowiedziała wprowadzenie nowego kabla. Oczywiście mowa tu o takim podejściu, gdzie nakręcany jest hype, tylko nie wokół słuchawek, czy telefonu, a tym razem właśnie wokół kabla.

Nowy przewód zapowiedziany prze CEO firmy Nothing, Carla Pei
Nowy przewód zapowiedziany prze CEO firmy Nothing, Carla Pei

Jak już zaczęliśmy mówić o tym przewodzie, to powiedzmy sobie coś więcej. No więc ma to być kabel zakończony po obu stronach męskim USB-C. Design ma być elementem wyróżniającym nowe akcesorium. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń marki, tak i tutaj ma do czynienia z przezroczystą obudową. Jednakże mowa tu tylko o końcówkach, a sam w sobie przewód jest biały.

Niestety, nie wiemy czy ten kabel będzie obsługiwać chociażby bardzo szybki transfer danych i/lub ładowanie o wysokiej mocy. Biorąc pod uwagę brak zapowiedzi takich udogodnień, możemy założyć, że nowy kabel nie będzie w żaden sposób szczególny. A szkoda, bo kupić przewód nie jest niczym trudnym, ale kupić taki naprawdę dobry, to już nie jest tak łatwe zadanie.

Źródło: Carl Pei

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!