IKEA z nowym głośnikiem bezprzewodowym VAPPEBY. Cena? Niska

(fot. IKEA)
(fot. IKEA)

IKEA wprowadza kolejne urządzenie, który może wnieść trochę nowoczesności do naszego mieszkania – zwłaszcza do łazienki. Dlaczego? Otóż IKEA VAPPEBY to nowy, wodoodporny głośnik Bluetooth.

IKEA VAPPEBY

IKEA znana jest z wypuszczania całkiem taniej, ale również dobrej elektroniki. Tym razem padło na kompaktowy i wodoodporny głośnik bezprzewodowy. IKEA VAPPEBY, bo o nim mowa, to głośnik Bluetooth, który z powodzeniem zabierzecie do łazienki, aby umilić sobie wieczorną kąpiel lub poranny prysznic. Głośnik został tak zaprojektowany, aby był jak najprostszy.

(fot. IKEA)
(fot. IKEA)

Głośnik wyceniono na 14,99 USD, czyli około 65 złotych. Póki co, nie jest dostępny w Polsce, ale zapewne lada moment pojawi się również i u nas. Według prasówki firmy, ma stać się to już w kwietniu.

(fot. IKEA)
(fot. IKEA)

Głośnik cechuje się minimalistycznym designem i dostępnością w wielu kolorach (białym, czerwonym i żółtym). Wbudowana bateria ma pozwolić nawet na 80 godzin odtwarzania muzyki (przy 50% poziomie głośności). Tak jak zostało wspomniane, konstrukcja jest wodoodporna zgodnie z certyfikatem IP67. Ponadto można sparować dwa takie głośniki, aby uzyskać efekt stereo. Ładowanie jest możliwe z wykorzystaniem portu USB-C.

Źródło: IKEA

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!