InPost dostarczy paczkę jeszcze tego samego dnia! Rusza Same Day Delivery

inpost
(fot. InPost)

InPost to jedna z największych firm zajmujących się dostawami w Polsce. Przedsiębiorstwo się nie zatrzymuje i ciągle rozwija kolejne usługi. Teraz dostaniemy możliwość korzystania z Same Day Delivery – czyli otrzymania paczki jeszcze tego samego dnia, kiedy została ona nadana.

Same Day Delivery w InPost

InPost naprawdę dynamicznie się rozwija. Ostatnio pisaliśmy o stawianiu Paczkomatów nawet w małych miejscowościach i wsiach, a teraz firma pochwaliła się nową usługą – dostarczaniem paczki tego samego dnia, kiedy została ona nadana.

Póki co, możliwość taka istnieje tylko na terenie Warszawy i Łodzi, jednak do końca roku ma zostać rozszerzona do 20 największych miast w Polsce. Co ważne, ani sklep, ani kupujący nie poniosą dodatkowych kosztów wysyłki. Ponadto przesyłka musi znaleźć się w centrum dystrybucyjnym InPostu do godziny 16:00, a więc sklep paczkę powinien wysłać najlepiej gdzieś do południa.

Z naszych badań wynika, że ponad 80% klientów oczekuje jak najszybszych dostaw. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i wprowadzamy zupełnie nowy standard na polskim rynku logistycznym. Jest to także niezwykle istotne z punktu widzenia sprzedawców i ich e-sklepów, dla których natychmiastowe dostawy z pewnością wpłyną na wzrost sprzedaży. Dlatego teraz oferujemy wszystkim naszym klientom, bez żadnych dodatkowych opłat, dostawy tego samego dnia w obrębie tego samego miasta.

powiedział Rafał Brzoska, Prezes InPostu.

Przyznam szczerze, że aż jestem ciekawy co takiego jeszcze wymyśli InPost. Faktycznie firma pracuje nad tym, aby zdominować nasz rynek i ułatwić nam życie. Same Day Delivery dla wielu osób może być wręcz wybawieniem – tym bardziej, że nie będzie trzeba dopłacać.

Źródło: InPost, android.com.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!