Znany informator prezentuje iPhone’a 16 Pro. Widać kilka zmian

Apple iPhone 15 Pro - Design - 2
Apple iPhone 15 Pro – Design – 2

Przecieki informacyjne występują wszędzie. Media zawsze wyciągną najdrobniejsze smaczki lub inne ciekawe tematy. W świecie technologii również się dzieje. Do Internetu zawitały nowe zdjęcia iPhone’a 16 Pro. Plotki potwierdzają drobne zmiany.

Jak się prezentuje iPhone 16 Pro?

Wyglądem nowego smartfona od Apple podzielił się znany informator Majin Boo. Opublikował on na swojej stronie w serwisie społecznościowym X (dawniej Twitter) kilka zdjęć porównawczych nowego iPhone’a 16 Pro i ubiegłorocznego iPhone’a 15 Pro. Na pierwszy rzut oka widzimy, że zdjęcia potwierdzają wcześniejsze plotki w kwestii iPhone 16 Pro. Jedną z nich jest informacja o wyświetlaczu. Ekran względem poprzednika wzrósł do 6,3 cala. Oprócz tego Internet rozpisywał się o tym, że nowy iPhone 16 Pro będzie miał jeszcze cieńsze ramki na ekranie, ale nie da się tego jeszcze ustalić na podstawie zdjęć. Czy widzimy coś jeszcze? Okazuje się, że tak, ponieważ zdjęcie na tylnej pokrywie baterii potwierdza przeciek w zakresie aparatu w iPhone 16 Pro. Na pokładzie nowego iPhone’a znajdziemy większy sensor. To spowoduje, że również moduł aparatu będzie większy. Plotki wskazują na 48 MP z nowym modułem ultraszerokokątnym 48 MP (dla przypomnienia 12 MP był w 15 Pro) i teleobiektyw 12 MP z 5-krotnym zoomem optycznym, gdzie w modelu iPhone 15 Pro był to 3-krotny zoom optyczny.  

Skoro jesteśmy już przy tylnej części urządzenia to nie sposób nie wspomnieć o nowym dodatkowym przycisku do robienia zdjęć. Muszę przyznać, że to ciekawe zaskoczenie. Dla mnie pokazujące, że Apple kombinuje z przyciskami. Kto wie co zobaczymy w 17 generacji?  Zmiany na pewno są widoczne, ale nie możemy mówić, że ogólny design nowego iPhone’a 16 Pro nie będzie znacząco różnił się od iPhone’a 15 Pro. Już niedługo dowiemy się wszystkiego, ponieważ jak zwykle premiera smartfonów iPhone 16 odbędzie się we wrześniu. Zakładam, że będzie to tylko formalność, ponieważ zdjęcia przedstawione przez informatora Boo prezentują zupełnie nowego iPhone’a.

Źródło: Socialbites  

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!