iQOO szykuje kolejne nowości. Dwa nowe znaki towarowe zarejestrowane!

iQOO szykuje kolejne nowości. Dwa nowe znaki towarowe zarejestrowane!

iQOO jest firmą, która tak naprawdę w swojej ofercie posiada jedynie smartfony. Wszystko wskazuje jednak na to, że chiński producent chce spróbować swoich sił także na innych rynkach. W sieci pojawiły się informacje o dwóch zupełnie nowych znakach towarowych!

Czy tym razem będzie chciało zaskoczyć iQOO?

Tak naprawdę wnioski o zarejestrowanie znaku towarowego złożyło Vivo, ale iQOO jest submarką tej chińskiej firmy. Mowa o dwóch znakach, a dokładniej iQOO PAD oraz iQOOBOOK. Oba wnioski zostały zarejestrowane w kategorii tablety oraz notebooki. Czy to oznacza, że producent z Państwa Środka chce powalczyć z konkurencją także na innych rynkach? Bardzo możliwe! Firmy, które jakiś czas temu zajmowały się jedynie produkcją smartfonów już od dłuższego czasu prezentują światu także zupełnie inne urządzenia.

I oczywiście ma to sens. Budowanie własnego ekosystemu pozwala na przyciągnięcie jeszcze większego grona odbiorców, a fani marki mogą posiadać nie tylko telefon jednej firmy, ale także cały szereg innych sprzętów. Nie spodziewałbym się jednak szybkiej premiery pierwszego tableta i laptopa iQOO. Zgłoszenie dotyczące zarejestrowania znaków towarowych zostało dostarczone przez Vivo w czerwcu tego roku, a co za tym idzie bardzo możliwe, że chiński producent dopiero pracuje nad swoimi nowościami.

Zobacz także: Oficjalny render zdradza nam wygląd frontu iQOO 5

Już 17 sierpnia tego roku na rynek trafi seria smartfonów iQOO 5. Z jednej strony to właśnie tego dnia chiński producent mógłby pokazać światu także inne swoje nowości, a z drugiej do tej pory w sieci nie pojawiały się jakiekolwiek plotki czy przecieki dotyczące laptopa oraz tableta. Najczęściej chińskim firmom nie udaje się utrzymać wszystkiego w tajemnicy aż do oficjalnej premiery, a w wielu przypadkach sami producenci ujawniają rąbka tajemnicy, aby podgrzać atmosferę. Niemniej jednak nowy gracz na rynku tabletów i laptopów bez wątpienia mógłby być czymś naprawdę ciekawym. Czekamy z niecierpliwością!

Na zdjęciu głównym znajduje się iQOO Z1x.

Czego oczekujecie po nowych urządzeniach iQOO? Czekacie na pierwszy tablet oraz laptop tego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!