JBL Reflect Eternal czyli słuchawki bezprzewodowe, których nie musimy ładować

JBL Reflect Eternal czyli słuchawki bezprzewodowe, których nie musimy ładować

Słuchawki bezprzewodowe mają jedną, ale dla wielu osób niesamowicie dużą wadę – trzeba je ładować. Jeśli o tym zapomnimy, a bateria się rozładuje to najzwyczajniej w świecie nie będziemy mogli cieszyć się ulubioną muzyką. JBL postanowiło całkowicie rozwiązać ten problem!

JBL Reflect Eternal

Na platformie crowdfundingowej Indiegogo ruszyła akcja dotycząca nowych słuchawek JBL. Te zostały wycenione na 165 dolarów (ok. 630 zł), a ich wysyłka ma rozpocząć się w okolicach października 2020 roku. Co takiego wyjątkowego jest w JBL Reflect Eternal? Przede wszystkim mają być to słuchawki, których nigdy nie będziemy musieli ładować. Oczywiście port ładowania nie zniknął, a podłączenie słuchawek na 15 minut zapewni 24 godziny słuchania muzyki, ale to tak naprawdę jedynie dodatek. Głównym sposobem ładowania JBL Reflect Eternal ma być energia słoneczna.

JBL Reflect Eternal czyli słuchawki bezprzewodowe, których nie musimy ładować

Producent deklaruje, że wystarczy używać słuchawek na zewnątrz przez 1,5 godziny aby otrzymać aż 68 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu. Co ciekawe 2,5 godziny wystarczą, aby słuchawki nigdy się nie rozładowały. Bez wątpienia jest to ciekawy pomysł i dla osób, które na co dzień przemieszczają się przede wszystkim chodząc może okazać się to strzał w dziesiątkę. Pytanie czy w rzeczywistości będzie to wyglądać tak dobrze jak na papierze. Jeśli tak to najprawdopodobniej będziemy mogli mówić o kolejnym hicie sprzedażowym.

Zobacz także: Snapdragon 865 przetestowany w AnTuTu. Nowy procesor Qualcomma podbije serca najbardziej wymagających użytkowników

JBL Reflect Eternal debiutują w dwóch wersjach kolorystycznych – czerwonej oraz zielonej. Oczywiście nie mogło zabraknąć także mikrofonu, który może być wykorzystywany zarówno do rozmów jak i do zadawania pytań asystentowi głosowemu. Producent postawił także na dotykowe panele pozwalające na odbieranie połączeń czy sterowanie muzyką. JBL Reflect Eternal otrzymały Bluetooth 5.0 oraz spełniają certyfikat wodoodporności IPX4. Na chwilę pisania artykułu zebrano już 149% wymaganych zgłoszeń osób, które są chętne do zakupu, a do końca akcji crowdfundingowej pozostało 29 dni.

Co myślicie o JBL Reflect Eternal? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!