Świetna promocja! Do zgarnięcia słuchawki z ANC za niecałe 300 złotych!

Świetna promocja! Do zgarnięcia słuchawki z ANC za niecałe 300 złotych!

Niezłe słuchawki to podstawowe akcesorium, które znacznie ułatwia codzienną pracę z komputerem i smartfonem. Muszę jednak zaznaczyć, że dobre słuchawki często możemy kupić o wiele taniej niż zazwyczaj. Tak właśnie jest w przypadku JBL TUNE 750 BTNC!

JBL Tune 750 BTNC do kupienia za 299 złotych!

JBL Tune 750 BTNC to słuchawki, z których korzystam regularnie od kilku miesięcy i jeszcze ani razu mnie nie zawiodły. Oferują świetną jakość audio, bardzo dobre wykonanie no i oczywiście aktywną redukcję szumów. Co prawda, nie jest to poziom najpopularniejszych słuchawek od Sony czy Bose, ale nadal dają radę. Do tego muszę zaznaczyć, że Tune 750 BTNC oferują całkiem dobre mikrofony oraz możliwość połączenia do dwóch urządzeń jednocześnie.

Te kilka miesięcy temu słuchawki te również pojawiły się w promocji, ale zapłaciłem za nie ponad 400 złotych. Teraz natomiast można je zakupić za niecałe 300 złotych! Obniżka obowiązuje w sklepie RTV Euro AGD, w którym kosztują 299 PLN. Aby uzyskać niższą cenę należy wpisać kod zniżkowy OKAZJAWEEK2108. UWAGA! Promocja objęta jest biała wersja kolorystyczna. Jeśli natomiast nie uda Wam się zakupić tych słuchawek w RTV Euro AGD, to alternatywnie możecie skorzystać z podobnej promocji w sklepie Oleole!. Tam podobnie w promocji znalazł się biały wariant i jego cena – po wpisaniu kodu SZTOS821 – wynosi 299 złotych.

Zamów słuchawki w OleOle

Zamów słuchawki w RTV Euro AGD

Uważam, że jest to świetna promocja i w tej cenie na próżno szukać czegoś lepszego i tak dobrze działającego. Muszę od razu zaznaczyć, że pełna recenzja JBL Tune 750 BTNC zostanie opublikowana już niedługo!

Z jakich słuchawek korzystacie? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!