Jimmy H10 Pro – wysoka moc sprzątania [RECENZJA]

Jimmy H10 Pro
Jimmy H10 Pro

Jimmy H10 Pro to odkurzacz pionowy, który wyróżnia się potężną mocą oraz bogatym zestawem. Jak wypadł w naszych testach?

Jimmy H10 Pro – specyfikacja

Omówienie zacznijmy od specyfikacji odkurzacza bezprzewodowego Jimmy H10 Pro.

  • Napięcie: 28,8 V
  • Moc znamionowa: 650 W
  • Moc ssania: 245 AW
  • Pojemność akumulatora: 3000 mAh
  • Silnik: Bezszczotkowy
  • Czas pracy: Z elektryczną szczotką: do 12 min (Max) / do 22 min (Turbo) / do 60 min (Eco); Bez elektrycznej szczotki: do 17 min (Max) / do 29 min (Turbo) / do 90 min (Eco);
  • Czas ładowania: od 4 do 5 godzin
  • Głośność: <82 dB
  • Pojemność zbiornika na odpady: 0,6 l

Kup odkurzacz Jimmy H10 Pro w sklepie Komputronik!

Jimmy H10 Pro
Jimmy H10 Pro

Jimmy H10 Pro – recenzja

Zestaw Jimmy zawiera wiele ważnych elementów. Mowa tu chociażby o rurze z możliwością złamania, która pomaga w sprzątaniu pod meblami. Jest też elastyczna rura, przydatna podczas sprzątania chociażby w aucie. Ponadto, mamy większe końcówki do sprzątania podłóg i dywanów. Mniejsze szczotki są przydatne, między innymi, podczas czyszczenia biurek oraz klawiatur.

Jimmy H10 Pro to przede wszystkim przeprojektowana jednostka centralna. W przeciwieństwie do innych odkurzaczy, zbiornik na odpady jest poziomy, co sprawia, że podczas opróżniania sprzęt trzeba przekręcić.

Cieszy duży ekran znajdujący się na froncie, który wyświetla wiele informacji, w tym chociażby pozostały czas pracy czy wielkość wciąganego brudu z rozdzieleniem na rozmiary cząstek. Podczas odkurzania uruchamiane są także komunikaty głosowe, które informują, między innymi, o aktualnym trybie sprzątania.

Odkurzacz bezprzewodowy Jimmy H10 Pro cechuje się naprawdę wysoką mocą. Podczas naszych testów wciągnął więcej brudu niż inne odkurzacze. W zasadzie jego moc jest tak duża, że zaczął rozpylać niektóre zanieczyszczenia na boki. Zmiana szczotki tutaj pomogła, to znaczy zabrudzenia nie były rozstrzeliwane na różne strony, ale wysoka jakość sprzątania pozostała.

To, co jednak dziwi, to niezbyt dobra jakość wykonania. Choć produkt nie jest najtańszy, tak boli spasowanie elementów. Po instalacji rury, tak i tak się rusza, co nie tylko przeszkadza, ale może być powodem tworzenia się drobnych uszkodzeń w przyszłości.

Jimmy H10 Pro
Jimmy H10 Pro

Recenzja wideo

Poznajcie pełną recenzję odkurzacza Jimmy H10 Pro oglądając poniższą recenzję!

Sprawdź odkurzacz Jimmy H10 Pro!

Artykuł płatny. Artykuł powstał przy współpracy z marką Jimmy. Partner nie miał wpływu na opinię wystawioną w recenzji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!