Jutrzejszy telefon Xiaomi zadebiutuje z ładowaniem bezprzewodowym i najlepszym audio na rynku!

POCO M3 recenzja

Jutrzejsza premiera zdaje się mieć przed nami niewiele tajemnic. Zaje się, że na chińskim portalu mikroblogowym pojawiły się już wszystkie najważniejsze informacje o nadchodzącym flagowcu Xiaomi z serii Mi 10. Właśnie ujawniono, że będzie miał on ładowanie bezprzewodowe.

Najlepsze cechy Xiaomi Mi 10S

Mowa oczywiście o Xiaomi Mi 10S, który był już tematem newsa na naszym portalu. Jak wiecie, telefon ten będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 870, który ma zapewnić naprawdę wysoką wydajność. Co więcej, system chłodzenia VC (Vapor Chamber) pomoże ją utrzymać na stałym, pokaźnym poziomie. Mam nadzieję, że nie będzie tutaj powtórki z Xiaomi Mi 11, która ponoć szybko się rozładowuje, a w dodatku nagrzewa.

Jutrzejszy telefon Xiaomi zadebiutuje z ładowaniem bezprzewodowym i najlepszym audio na rynku!

Kolejną funkcją, o której wspomina internet, jest ładowanie bezprzewodowe. Potwierdzeniem tego jest również oficjalny plakat. Znając Xiaomi, uzupełnianie baterii przez standard Qi będzie w ich telefonie naprawdę szybkie. Grafika przedstawia nam również wygląd debiutującego Mi 10S. Będzie on miał prostokątną wyspę z czterema aparatami, z czego jeden otoczony owalną ramką.

W końcu, dowiadujemy się, że Mi 10S, podobnie jak MI 10 Pro ma mieć świetne głośniki. Udało mu się nawet przebić swojego poprzednika w rankingu DxOMark, zyskując 80 punktów i wyprzedzając Asusa ROG Phone 5.

Chcielibyście ujrzeć Mi 10S w Polsce? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!