Już 19 maja Huami zaprezentuje światu nowy smartwatch. Co wiemy o Amazfit Ares?

Już 19 maja Huami zaprezentuje światu nowy smartwatch. Co wiemy o Amazfit Ares?

Huami w swoim portfolio posiada naprawdę ogrom inteligentnych zegarków oraz opasek sportowych. Sprzęty te cieszą się sporą popularnością na całym świecie i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się zmienić. Teraz chiński producent zapowiada kolejną konferencję, która odbędzie się 19 maja tego roku. Jaką nowość zobaczymy już za kilka dni?

Amazfit Ares na horyzoncie

Premiera nowego inteligentnego zegarka Huami zaplanowana jest na 19 maja tego roku. Sama konferencja odbędzie się oczywiście jedynie w sieci z powodu sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Plakat zapowiadający Amazfit Ares tak naprawdę nie zdradza nam zbyt wiele na temat specyfikacji. Według opublikowanej przez samego producenta z Państwa Środka grafiki nowy smartwatch ma oferować aż 70 trybów sportowych oraz analizy Firstbeat. Tym samym nadchodzący wielkimi krokami inteligentny zegarek Huami bez wątpienia będzie sprzętem przeznaczonym dla aktywnych użytkowników, którzy na co dzień chcą monitorować swoją aktywność.

Już 19 maja Huami zaprezentuje światu nowy smartwatch. Co wiemy o Amazfit Ares?

Dużo więcej wiemy na temat samego wyglądu. Amazfit Ares zostanie wyposażony w kolorowy wyświetlacz o niestandardowym wyglądzie. I bez wątpienia już to może wystarczyć, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Całość najprawdopodobniej będzie wykonana czarnego tworzywa. Z racji tego, że ma być to zegarek sportowy liczę na to, że Huami zadba o odpowiednią jakość wykonania oraz, że całość będzie odporna na uszkodzenia czy zalania.

Zobacz także: Huami opublikowało wyniki sprzedażowe za pierwszy kwartał 2020 roku. Mi Band 5 już niedługo trafi na rynek!

Zagadką pozostaje także to, na jaką kwotę Huami postanowi wycenić swoją nowość. Wprawdzie plotki mówią o cenie poniżej 100$ (ok. 420 zł), ale nie zostało to w jakikolwiek sposób potwierdzone przez chińską firmę. Najprawdopodobniej wszystko stanie się jasne dopiero podczas nadchodzącej konferencji. Miejmy nadzieję, że producent z Państwa Środka podczas tego wydarzenia czymś nas zaskoczy!

Czekacie na premierę nowego zegarka Huami? Czego oczekujecie po Amazfit Ares? Chcielibyście by smartwatch ten trafił także do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!