Już niedługo na rynek powinny trafić realme Buds Air Neo

Już niedługo na rynek powinny trafić realme Buds Air Neo

W grudniu zeszłego roku firma realme zaprezentowała światu słuchawki TWS oznaczone jako Buds Air. I tak naprawdę od kilku tygodni pojawiają się plotki i przecieki dotyczące także tańszego i jednocześnie słabszego modelu, który ma podbić serca mniej wymagających użytkowników. Sprzęt ten już niedługo powinien trafić na rynek!

realme Buds Air Neo

W sieci pojawiły się nie tylko plotki dotyczące samej specyfikacji, ale także rendery pudełka oraz samego sprzętu. Tym samym możemy być wręcz pewni, że realme Buds Air Neo będą słuchawkami TWS. Etui nie otrzyma portu USB-C oraz ładowania bezprzewodowego, jak miało to miejsce w Buds Air, tylko microUSB. Tym samym sam proces ładowania powinien być zauważalnie dłuższy. Jednocześnie same słuchawki wyglądają naprawdę podobnie do tych, które chiński producent wprowadził na rynek w grudniu zeszłego roku.

Już niedługo na rynek powinny trafić realme Buds Air Neo

Nadchodzące wielkimi krokami realme Buds Air Neo będą łączyć się ze źródłem dźwięku za sprawą Bluetooth 5.0, a za jakość muzyki odpowiadać będzie dedykowany układ oznaczony jako R1. Ciężko powiedzieć jak wypadnie to w rzeczywistości, ale miejmy nadzieję, że nowe słuchawki producenta z Państwa Środka zaoferują użytkownikowi naprawdę niezłą jakość dźwięku. W sieci pojawił się także informacje o czasu pracy na jednym ładowaniu. Według nich realme Buds Air Neo mają umożliwić nawet 17 godzin odtwarzania muzyki, ale w czasie tym wliczone są także ponowne ładowania z etui będącego także bankiem energii.

Zobacz także: Z smartfonów realme korzysta już ponad 35 milionów użytkowników!

Chiński producent miał przygotować także specjalny tryb Game Mode, w którym opóźnienie dźwięku ma zostać zmniejszone o 51%. Kiedy sprzęt ten trafi na rynek? Wiele wskazuje na to, że realme Buds Air Neo zadebiutują w Chinach już 25 maja tego roku. Nadal zagadką pozostaje cena tej nowości, ale standardowa edycja Buds Air została wyceniona w Indiach na poziomie 3999 rupii indyjskich czyli około 225 zł, a nowy model powinien być tańszy.

Na zdjęciu głównym znajdują się realme Buds Air.

Czekacie na premierę realme Buds Air Neo? Chcielibyście, by sprzęt ten trafił także do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!