Z smartfonów realme korzysta już ponad 35 milionów użytkowników!

Z smartfonów realme korzysta już ponad 35 milionów użytkowników!

Wprawdzie realme nadal nie jest zbyt popularne w naszym kraju, ale teraz producent z Państwa Środka postanowił podzielić się ze światem informacją na temat tego, ilu użytkowników korzysta ze smartfonów tej firmy. Bez wątpienia wynik ten robi wrażenie!

Smartfony realme coraz to popularniejsze

Firma realme została utworzona w maju 2020 roku jako submarka OPPO. Tym samym producent ten wprowadza na rynek smartfony od zaledwie dwóch lat. Tym samym ponad 35 milionów użytkowników wygląda wręcz fenomenalnie. Pierwszym sprzętem tej firmy był realme 1, który stworzony był specjalnie z myślą o Indiach. Smartfon ten miał oferować niesamowitą wydajność w niskiej cenie oraz jednocześnie wyróżniać się swoim wyglądem. Model ten momentalnie stał się hitem sprzedażowym i to pozwoliło producentowi z Państwa Środka rozwinąć skrzydła.

Z smartfonów realme korzysta już ponad 35 milionów użytkowników!

Od dłuższego czasu realme prezentuje światu naprawdę ogrom nowych smartfonów, ale te trafiają już nie tylko na rynek Indii, ale także pojawiają się wersje globalne tych urządzeń. Sprzęty tej firmy dostępne są także w naszym kraju i mam wrażenie, że w niedalekiej przyszłości staną się one naprawdę popularne. Z niecierpliwością wyczekuje kolejnych raportów sprzedażowych dotyczącego rynku mobilnego w Polsce i liczę na to, że to właśnie realme może być tym producentem, który odnotuje jeden z najwyższych wzrostów sprzedażowych.

Zobacz także: Sprzedaż smartfonów Sony w pierwszym kwartale 2020 roku zdecydowanie poniżej oczekiwań

Oczywiście chińska firma nie zamierza zwalniać tempa. Już niedługo w sprzedaży powinien pojawić się pierwszy gamingowy sprzęt realme, a w bliżej nieokreślonej przyszłości także telewizory, inteligentne zegarki oraz opaski oraz cała masa innego sprzętu smart home. Czy submarka OPPO będzie w stanie jeszcze czymś zaskoczyć fanów marki? Czas pokaże!

Na zdjęciu głównym znajduje się realme 6, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o smartfonach realme? Korzystaliście z urządzeń tej firmy? A może sami jesteście jednym z 35 milionów użytkowników? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!