Kanały Polsatu mają nowe loga! Jak Wam się podobają?

polsat
Stare logo Polsatu

Ostatnie tygodnie to czas wielkim zmian w świecie Grupy Polsat Plus. Nie tak dawno temu informowaliśmy Was on nowych logach i nazwach kilku usług tej firmy. Teraz natomiast poznaliśmy nowe logotypy poszczególnych kanałów Telewizji Polsat. Jesteście ciekawi wyglądu?

Nowe logotypy kanałów tematycznych Polsatu wyglądają… jednolicie

Grupa Polsat Plus przechodzi wielkie zmiany. Jeszcze w czerwcu Polsat i Plus dostali nowe logotypy. Nieco później przedstawiono nowe usługi, które zastąpią Cyfrowy Polsat i Iplę – Polsat Go i Polsat Box Go. To jednak nie jest koniec!

Kanały takie jak: Polsat News, Super Polsat, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Games, Polsat Rodzina, Polsat Doku, Polsat Film, Polsat Seriale, Polsat 1 i Polsat 2 dostaną kompletnie nowe loga. Co ważne, nawiązują one do logotypów innych usług, o których wspomniałem wyżej. Zmiany dotyczą również niektórych kanałów sportowych: Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. To co się oczywiście nasuwa to fakt, że:

Tak, to koniec słoneczka Polsatu.

Nowe loga wyglądają tak jak na grafice poniżej. Przyjrzyjcie się nim bardzo dokładnie, bowiem to właśnie je będziecie widzieć przez następne X lat.

polsat

Nowe hasło dla wszystkich marek Grupy Polsat Plus brzmi “Wybierz swoje wszystko” (cokolwiek to znaczy).

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!