Czekasz na nowego Kangurka Kao? No to jeszcze sobie poczekasz…

kangurek kao

Całkiem możliwe, że wielu z Was kojarzy gry z serii Kangurek Kao. Są to tytuły stworzone przez polskich deweloperów kilka ładnych lat temu. Od jakiegoś czasu gra przechodzi swego rodzaju renesans, co nie umknęło twórcom. Ci już jakiś czas temu zapowiedzieli, że pracują nad kolejną częścią. Właśnie podano przewidywaną datę premiery i niestety, jeszcze sobie poczekamy.

W grze Kangurek Kao sterujemy komicznie wyglądającym kangurkiem, który nosi ogromne rękawice bokserskie. Jest to platformówka 3D, która wciągnie nie tylko młodego gracza, ale również tego nieco bardziej doświadczonego. Co ważne, twórcy pracują nad nowym wydaniem gry.

Kangurek Kao pojawi się dopiero w 2022 roku

jeszcze w 2020 roku twórcy Tate Multimedia rozpoczęli udostępnianie materiałów, które pokazują jak mniej więcej może wyglądać nowy Kangurek Kao. Minął rok i nadal nie doczekaliśmy się premiery. Na szczęście twórcy nie zostawili nas bez niczego i podali przybliżoną datę premiery gry. Stanie się to dopiero w przyszłym roku.

Na nowego Kangurka Kao czeka wielu graczy i ma spore oczekiwania. Wszak twórcy stoją w nierównej walce – walce z idealizowanymi wspomnieniami graczy, którzy jako dzieci grali w pierwszego Kangurka Kao, a teraz wyczekują nowej części. Oczywiście, że oczekują od tytułu powrotu do beztroskich lat młodości. Czy tak się stanie? To jest możliwe – wszak przyjęcie podobnej w wielu aspektach gry The Psychonauts 2 okazało się być bardzo pozytywne.

Źródło: Kao the Kangaroo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!