Polska gra za darmo? Kangurek Kao do odebrania w Steam!

kangurek kao

Całkiem możliwe, że wielu z Was kojarzy gry z serii Kangurek Kao. Są to tytuły stworzone przez polskich deweloperów kilka ładnych lat temu. Od jakiegoś czasu gra przechodzi swego rodzaju renesans, co nie umknęło twórcom. Z tego też powodu Kangurek Kao: Runda 2 jest do odebrania za darmo!

W grze Kangurek Kao sterujemy komicznie wyglądającym kangurkiem, który nosi ogromne rękawice bokserskie. Jest to platformówka 3D, która wciągnie nie tylko młodego gracza, ale również tego nieco bardziej doświadczonego. Co ważne, twórcy pracują nad nowym wydaniem gry.

Mogę dodać, że grę sam posiadam i działa ona naprawdę dobrze na laptopie z zintegrowaną grafiką i systemem GNU/Linux. Mam również Kao Challlengers, czyli specjalną edycję tytułu na konsolę Playstation Portable.

Kangurek Kao: Runda 2 do odebrania za darmo!

Na platformie Steam gra Kangurek Kao: Runda 2 jest właśnie do odebrania za darmo. Jest to świetna okazja do tego, aby do gry powrócić lub się z nią zapoznać. Co ważne, tytuł daje sporo zabawy nie tylko dorosłym, ale również dzieciom.

Grę do odebrania za darmo znajdziecie >>tutaj<<.

Tak jak wspomniałem wyżej, twórcy zauważyli renesans swojego dzieła i już pracują nad nową wersją gry. Krótki gameplay możecie zobaczyć poniżej.

Pamiętacie Kangurka Kao? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Steam

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!