Promocja: Popularną trylogię Kangurek Kao kupicie taniej!

kangurek kao

Całkiem możliwe, że wielu z Was kojarzy gry z serii Kangurek Kao. Są to tytuły stworzone przez polskich deweloperów kilka ładnych lat temu. Od jakiegoś czasu gra przechodzi swego rodzaju renesans, co nie umknęło twórcom. Dlatego też cała trylogia Kao the Kangaroo została przeceniona w sklepie GOG.

W grze Kangurek Kao sterujemy komicznie wyglądającym kangurkiem, który nosi ogromne rękawice bokserskie. Jest to platformówka 3D, która wciągnie nie tylko młodego gracza, ale również tego nieco bardziej doświadczonego. Co ważne, twórcy pracują nad nowym wydaniem gry.

Mogę dodać, że grę sam posiadam i działa ona naprawdę dobrze na laptopie z zintegrowaną grafiką i systemem GNU/Linux. Mam również Kao Challlengers, czyli specjalną edycję tytułu na konsolę Playstation Portable.

Trylogia Kangurek Kao przeceniona!

W sklepie GOG trylogia Kao the Kanagaroo została przeceniona. Pakiet zawiera gry:

  • Kangurek Kao
  • Kangurek Kao: Runda 2
  • Kangurek Kao: Tajemnica Wulkanu

Przecena nie jest zbyt duża, jednak zachęca do zakupu, aby dobrze wykorzystać ostatnie dni ferii. A jak wygląda promocja? Zamiast 24,99 przyjdzie nam zapłacić 22,49 złotych. Tak jak mówiłem, obniżka nie jest duża, ale zachęcająca. Muszę dodać, że gra jest dostępna w języku polskim oraz powinna bez żadnych problemów działać na nowoczesnych systemach operacyjnych takich jak Windows 10.

Paczkę gier możecie zakupić >>tutaj<<.

Tak jak wspomniałem wyżej, twórcy zauważyli renesans swojego dzieła i już pracują nad nową wersją gry. Krótki gameplay możecie zobaczyć poniżej.

Pamiętacie Kangurka Kao? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!