Chcieliście kupić kartę pamięci microSD Xiaomi? Teraz to możliwe!

Chcieliście kupić kartę pamięci microSD Xiaomi? Teraz to możliwe!

Xiaomi potrafi zaskakiwać. Chiński gigant posiada w swojej ofercie produkty z praktycznie każdej możliwej kategorii. Tym razem producent z Państwa Środka połączył swoje siły z firmą Imilab i stworzył karty pamięci mające idealnie sprawdzić się w przypadku nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. 

Karta pamięci Xiaomi

Sam chiński producent deklaruje, że karty pamięci microSD zostały stworzone specjalnie z myślą o kamerach Xiaomi. Oczywiście to nie jedyne sprzęty, z którymi możemy wykorzystać nowość giganta z Państwa Środka. Karty pamięci będą działać z każdym urządzeniem posiadającym slot na karty microSD. Xiaomi chwali się prędkością odczytu w wersji 32 GB na poziomie 95 MB/s oraz w wersjach 64 GB oraz 128 GB na poziomie 100 MB/s. Chiński producent zaznacza, że jego nowe karty pamięci mają idealnie sprawdzić się przy zapisywaniu oraz odtwarzaniu filmów w rozdzielczości 4K.

Chcieliście kupić kartę pamięci microSD Xiaomi? Teraz to możliwe!

Plik zajmujący 3 GB mamy przesłać w 38 sekund, a 64 GB pamięci wystarczą na 4 godziny filmów w 4K lub 14000 zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Oczywiście nie mogło także zabraknąć licznych zabezpieczeń przed uszkodzeniem karty. Xiaomi deklaruje, że nowość odporna jest na niskie oraz wysokie temperatury, wodę, pył oraz pole magnetyczne. Oczywiście gigant z Państwa Środka znany jest z tego, że oferuje produkty o świetnym stosunku ceny do możliwości. Jak to wygląda w tym przypadku?

Chcieliście kupić kartę pamięci microSD Xiaomi? Teraz to możliwe!

Zobacz także: Xiaomi skrupulatnie rośnie na polskim rynku, podczas gdy reszta konkurencji notuje straty…

Karty pamięci Xiaomi już teraz dostępne są w sklepie Banggood oferującym wysyłkę do Polski. Za wersję 32 GB trzeba zapłacić 11,99 dolarów (ok. 47 zł), za wariant 64 GB 15,99 dolarów (ok. 62 zł), a za 128 GB 25,99 dolarów (ok. 101 zł). Oczywiście w praktycznie każdym elektromarkecie w naszym kraju znajdziemy karty pamięci innych producentów w podobnej cenie. Czy jednak nowość chińskiego producenta zaoferuje coś więcej? Tego dowiemy się zapewne dopiero po pierwszych niezależnych testach.

Co myślicie o kartach pamięci microSD? W jakich urządzeniach najczęściej korzystacie z takich akcesoriów? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Zamów kartę pamięci Xiaomi w sklepie Banggood w świetnej cenie!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!