Kolejna hulajnoga elektryczna trafia na rynek. Poznajcie Lenovo M2!

Kolejna hulajnoga elektryczna trafia na rynek. Poznajcie Lenovo M2!

Bez wątpienia niewielkie pojazdy elektryczne to sprzęty, które cieszą się gigantyczną popularnością na całym świecie. Teraz na rynek trafia zupełnie nowa hulajnoga Lenovo, która, przynajmniej na tę chwilę, będzie dostępna w sprzedaży jedynie w samych Chinach. Czym sprzęt ten wyróżnia się na tle konkurencji? Przyjrzyjmy się mu bliżej!

Lenovo M2

Nowa hulajnoga elektryczna Lenovo może osiągnąć maksymalną prędkość 25 kilometrów na godzinę, a na jednym ładowaniu przejechać dystans nawet 30 km. Oczywiście maksymalny zasięg zależy od wagi użytkownika czy nawet ukształtowania terenu, ale to jest standardem we wszystkich niewielkich urządzeniach elektrycznych. Ogniwo to ma ładować się od 0% do 100% w około 3-4 godziny i wynik ten, jeśli weźmiemy pod uwagę zasięg, wydaje się naprawdę niezły. Lenovo M2 została wyposażona w silnik o mocy 350 W. Ciekawostką wydaje się także to, że stan baterii sprawdzimy poprzez aplikację WeChat. I tak naprawdę to wystarczy, aby stwierdzić, że jest to produkt przeznaczony przede wszystkim na rynek chiński. Ciężko powiedzieć czy kiedykolwiek Lenovo M2 trafi także do Europy.

Kolejna hulajnoga elektryczna trafia na rynek. Poznajcie Lenovo M2!

Oczywiście nie mogło zabraknąć niewielkiego wyświetlacza umiejscowionego na kierownicy. Ekran ten wyświetla aktualną prędkość, ilość baterii czy informacje o trybie jazdy. Sprzęt ten waży mniej niż 15 kg, a maksymalna waga użytkownika może wynosić 120 kg. Lenovo chwali się także certyfikatem wodoodporności i pyłoszczelności IP54.

Kolejna hulajnoga elektryczna trafia na rynek. Poznajcie Lenovo M2!

Zobacz także: Na rynek trafia nowa hulajnoga elektryczna. Poznajcie Xiaomi Mi Electric Scooter 1S!

Dodajmy do tego możliwość hamowania hamulcem tarczowym oraz silnikiem z odzyskiem energii oraz amortyzator i otrzymamy sprzęt praktycznie kompletny. Co z ceną? Ta została na terenie Chin ustalona na poziomie 1999 juanów czyli około 1185 zł. Lenovo M2 wydaje się naprawdę ciekawą alternatywą dla sprzętów, które już od dłuższego czasu są dostępne na rynku. Sam z niecierpliwością czekam na informację na temat tego, czy kiedykolwiek hulajnoga ta pojawi się na rynkach Starego Kontynentu!

Co myślicie o Lenovo M2? Korzystacie z hulajnóg lub innych pojazdów elektrycznych? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!