Kolejna usługa subskrypcyjna w Polsce. Poznajcie Empik Premium!

Kolejna usługa subskrypcyjna w Polsce. Poznajcie Empik Premium!

Usługi subskrypcyjne są coraz to popularniejsze nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie. Spotify, Tidal, Netflix czy Youtube Premium to coś wyjątkowo wygodnego, ale jednocześnie wiążącego się z comiesięcznym wydatkiem. Robicie dużo zakupów w Empiku? Jeśli tak to bez wątpienia zainteresuje was Empik Premium!

Czym jest Empik Premium?

Empik Premium to nowa usługa skierowana do wszystkich klientów, niezależnie od tego czy preferują oni zakupy w sklepach stacjonarnych, na stronie internetowej czy dedykowanej aplikacji mobilnej. Osoby, które wykupią subskrypcję otrzymają stałą 15-procentową zniżkę w salonach Empik. Zniżka ta dotyczy książek, muzyki, filmów, zabawek, artykułów papierniczych i kreatywnych oraz kolejki Empiku. Nie zapomniano także o osobach korzystających ze strony internetowej. Tam subskrybenci będą mogli korzystać ze zniżki do 20% na wszystkie produkty oznaczone etykietą Premium. To nadal nie wszystko. Za zakupy możemy otrzymać nawet 3% zwrotu na konto w Empik.com, a następnie środki te wykorzystać na kolejne zakupy (maksymalnie 600 zł rocznie).

Kolejna usługa subskrypcyjna w Polsce. Poznajcie Empik Premium!

Zobacz także: Drugi kwartał tego roku nie był zbyt dobry dla Netflixa. Amerykański gigant traci klientów

Klienci Empik Premium zyskają także darmową dostawę zarówno do punktów odbioru jak i w przypadku wysyłek kurierskich (warunkiem jest kwota zamówienia przekraczająca 40 zł). Nie zabraknie także przedsprzedaży i zniżek na koncerty oraz wydarzenia w Empik Bilety i Going. Co więcej kinomaniacy będą mogli skorzystać z 20-procentowej zniżki na seanse filmowe w sieci Helios.

Obserwujemy kierunek rozwoju rynku retail i e-commerce, a ten jasno wskazuje na rozwiązania subskrypcyjne. Połączyliśmy wiedzę o preferencjach naszych klientów z globalnymi trendami i otrzymaliśmy usługę skrojoną na miarę współczesnego konsumenta z uwzględnieniem DNA Empiku – czyli mocno postawiliśmy na kulturę i pasje. – Ewa Szmidt-Belcarz, Prezes Grupy Empik

Co z cenami?

Oczywiście najkorzystniej wychodzi zakup usługi Empik Premium na rok. Ceny prezentują się następująco:

  • 6,67 zł/miesiąc – przy 12-miesięcznym okresie rozliczeniowym
  • 8,33 zł/miesiąc – przy 6-miesięcznym okresie rozliczeniowym
  • 9,99 zł/miesiąc – przy miesięcznym okresie rozliczeniowym

Usługę można uruchomić już teraz zarówno w salonie, jak i na stronie Empik.com oraz w aplikacji mobilnej.

Co myślicie o Empik Premium? Z jakich usług subskrypcyjnych korzystacie na co dzień? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!