Kolejne informacje na temat aparatów w Nubii Z20 pojawiają się w sieci

nubia z19

Nubia Z20 zostanie oficjalnie zaprezentowana już 8 sierpnia tego roku w Chinach. Producent z Państwa Środka promując to urządzenie skupia się przede wszystkim na jakości zdjęć i obiecuje on dam aparaty jakich jeszcze nie było. Na kilka dni przed prezentacją pojawiły się kolejne informacje na ten temat!

20-krotny zoom hybrydowy?

Dziesięciokrotne zbliżenie stało się pewnego rodzaju standardem w niektórych flagowcach. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo sytuacja ta się zmieni i na rynek trafią pierwsze urządzenia oferujące aż 20-krotny zoom optyczny lub hybrydowy. Tego typu urządzeniem ma być właśnie Nubia Z20. Ni Fei, dyrektor generalny chińskiej firmy, na swoim oficjalnym profilu w serwisie Weibo opublikował dwa zdjęcia wykonane przy pomocy nadchodzącego flagowca. I tak jak pierwsze niczym nas nie zaskakuje tak powiększenie w drugiej fotografii robi wrażenie. Nadal nie wiemy czy informacje na temat 20-krotnego zoomu hybrydowego okażą się prawdą, ale jeśli tak będzie to bardzo możliwe, że słowa CEO Nubii dotyczące najlepszego aparatu na rynku okażą się prawdą.

Zobacz także: Nowa wersja Nubii Red Magic 3 z Snapragonem 855 Plus już niedługo ma trafić na rynek

Nie tylko rewelacyjne zdjęcia, ale także filmy

Ni Fei podczas konferencji GMIC (Global Mobile Internet Conference) zdradził kolejne informacje na temat nadchodzącej wielkimi krokami Nubii Z20. Smartfon ten ma oferować nagrywanie filmów w rozdzielczości aż 8K przy 30 klatkach na sekundę. Oczywiście rozwiązanie tego typu zostało już wcześniej wprowadzone w Nubii Red Magic 3, ale tam mieliśmy ograniczenie do 15 klatek na sekundę. Według zapewnień dyrektora generalnego firmy z Państwa Środka jakość filmów wykonywanych przy pomocy Nubii Z20 ma być na tyle dobra, że smartfon w pełni zastąpi aparaty czy kamery nagrywające klipy muzyczne czy filmy na popularne serwisy społecznościowe. Trzeba przyznać, że brzmi to naprawdę ciekawie i z niecierpliwością wyczekuje premiery flagowca chińskiego producenta!

Co myślicie o nadchodzącej Nubii Z20? Czy waszym zdaniem smartfon ten ma szansę odmienić mobilną fotografię? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!