Kolejne informacje na temat przyszłorocznego składaka Samsunga. Aparat 108 Mpix wydaje się pewniakiem

Kolejne informacje na temat przyszłorocznego składaka Samsunga. Aparat 108 Mpix wydaje się pewniakiem

Zapewne większość fanów Samsunga z niecierpliwością wyczekuje przyszłorocznych flagowców z serii Galaxy S11. Jednak dla mnie dużo ciekawszymi modelami mogą okazać się nowe składaki, a według ostatnich plotek koreański gigant pracuje nad aż dwoma takimi modelami. Teraz w sieci pojawiły się kolejne informacje na temat jednego z nich!

Aparat 108 Mpix nowym trendem na rynku mobilnym?

Tak naprawdę pierwszym smartfonem wykorzystującym nową matrycę Samsunga o kosmicznej wręcz rozdzielczości 108 Mpix jest Xiaomi Mi Note 10. Sprzęt ten nie przypadł jednak do gustu sporej części osób za sprawą wykorzystania średniopółkowego procesora, a nie typowo flagowej jednostki. Niemniej jednak koreański gigant ma w przyszłym roku zaprezentować nam naprawdę sporo urządzeń, które będą wyposażone właśnie w aparat o rozdzielczości 108 Mpix. Wśród nich znajdziemy oczywiście topowe flagowce z serii Galaxy S11, ale bardzo możliwe, że rozwiązanie to zostanie wykorzystane także w nadchodzącym składaku koreańskiego giganta.

Kolejne informacje na temat przyszłorocznego składaka Samsunga. Aparat 108 Mpix wydaje się pewniakiem
Jak będzie wyglądać Samsung Galaxy Fold 2?

Coraz częściej pojawiają się głosy mówiące o pracach nad konkurencją dla niedawno zaprezentowanej Motoroli RAZR. Smartfon ten może zostać zaprezentowany światu w podobnym okresie co modele z serii Galaxy S11 czyli już w lutym przyszłego roku. Nie wiemy jednak czy sprzęt ten zostanie wprowadzony na rynek jako Galaxy Fold 2 czy też otrzyma zupełnie inną nazwą. Niemniej jednak połączenie aparatu 108 Mpix z dodatkowymi oczkami oferującymi na przykład szeroki kąt czy też bardzo duży zoom optyczny wydaje się idealnym wyborem dla wszystkich tych, którzy szukają telefonu oferującego rewelacyjną jakość zdjęć.

Zobacz także: Samsung numerem jeden w trzecim kwartale 2019 w sprzedaży telewizorów na świecie

Musimy także pamiętać o tym, że nadchodzący składak Samsunga najprawdopodobniej zostanie wyposażony w flagowy procesor, a co za tym idzie przetwarzanie tak dużych fotografii będzie zdecydowanie szybsze niż w przypadku Xiaomi Mi Note 10. Co więcej według ostatnich plotek składany smartfon koreańskiego giganta ma być zdecydowanie tańszy niż Galaxy Fold. Jeśli faktycznie tak się stanie, a jednocześnie Samsungowi uda się stworzyć telefon bez wad produkcyjnych to urządzenie to może być naprawdę ciekawym sprzętem. Ja już nie umiem doczekać się premiery!

Co myślicie o składanych smartfonach? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!