Kolejne plotki na temat OnePlus 8 Pro trafiają do sieci. Czy jest na co czekać?

Kolejne plotki na temat OnePlus 8 Pro trafiają do sieci. Czy jest na co czekać?

To, że OnePlus 8 oraz OnePlus 8 Pro trafią na rynek w najbliższej przyszłości wydaje się wręcz pewne. Ilość plotek i przedpremierowych przecieków na temat tych smartfonów jest tak ogromna, że na ich temat wiemy praktycznie wszystko. Bez wątpienia większość fanów marki wyczekuje przede wszystkim mocniejszej wersji flagowca chińskiego producenta. Przyjrzymy się bliżej temu, co wiemy na jego temat!

OnePlus 8 Pro

Na temat nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka wiemy naprawdę sporo. Bez wątpienia OnePlus 8 Pro trafi na rynek z Qualcomm Snapdragonem 865. Jest to najmocniejsza jednostka mobilna w androidowym świecie i praktycznie każdy z tegorocznych flagowców będzie pracować pod kontrolę tego procesora. Oczywiście na rynku pojawi się także wariant z modemem 5G, ale może on nie być dostępny na wszystkich tych rynkach, gdzie sprzedawane są smartfony OnePlus. Standardowy wariant OnePlus 8 Pro będzie posiadać 8 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci wewnętrznej, ale na rynku pojawi się także wariant z 256 GB przestrzeni na pliki użytkownika. Niemniej jednak plotki mówią także o 12 GB lub nawet 16 GB RAM-u, ale najprawdopodobniej będzie to limitowana wersja McLaren Edition. Oczywiście chiński producent najprawdopodobniej postawi, tak jak Xiaomi czy Samsung, na RAM LPDDR5.

Kolejne plotki na temat OnePlus 8 Pro trafiają do sieci. Czy jest na co czekać?

Na froncie OnePlusa 8 Pro mamy znaleźć ekran AMOLED o przekątnej 6,5 cala, rozdzielczości QHD+ (chociaż to nadal nie zostało potwierdzone przez zaufane źródła) oraz odświeżaniu na poziomie 120 Hz. Oczywiście chiński producent da użytkownikowi wybór i poprzez ustawienia będziemy w stanie zmienić odświeżanie na 60 Hz lub 90 Hz. Całość będzie działać dzięki baterii o pojemności 4500 mAh wspierającej szybkie ładowanie o mocy 50 W.

Kolejne plotki na temat OnePlus 8 Pro trafiają do sieci. Czy jest na co czekać?

Zobacz także: OnePlus 8 i 8 Pro mogą zadebiutować w tym roku szybciej niż oczekiwano

Jeśli chodzi o aparaty to głównym oczkiem powinna być matryca o rozdzielczości 64 Mpix lub 48 Mpix, a dodatkowymi teleobiektyw, obiektyw superszerokokątny oraz matryca typu ToF. I tak naprawdę największą zagadką pozostaje cena urządzenia. Myślę, że OnePlus 8 Pro może być nieznacznie droższy od swojego poprzednika. Jak bardzo? Tego niestety nie jestem w stanie powiedzieć. Miejmy jednak nadzieję, że chiński producent czymś nas zaskoczy!

Co myślicie o takiej specyfikacji OnePlus 8 Pro? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!