Komputronik świętuje 27. urodziny! Z tej okazji rusza Liveshopping

Komputronik

Nasz partner Komputronik już jutro rozpocznie świętowanie swoich 27. urodzin. Z tej okazji przygotował ciekawe promocje oraz akcję Liveshopping!

Liveshopping w Komputroniku z okazji 27. urodzin

Już jutro (12 października 2023) sklep Komputronik rusza z akcją Liveshopping na 27 urodziny. Wydarzenie będzie można oglądać w formie transmisji Live na Facebooku.

W trakcie trwania oferty będziecie mogli wyrwać laptopy, telefony, akcesoria i inne sprzęty w najlepszych cenach na rynku. Komputronik zaznacza, że będą do uwielbiane i cenione produkty, więc tym bardziej warto być na bieżąco!

Mało tego, będą też pojawiać się specjalne konkursy, które pozwolą wygrać chociażby iPhone’a 14 Pro Max oraz złożony przez Ziemniaka gamingowy PC. W trakcie trwania akcji do zgarnięcia będą polecane przez Ziemniaka i Piotra Janusa (Brand Managera kategorii Gaming w Komputronik) komponenty do komputerów gamingowych. Na uczestników czekać będą konkursy i niespodzianki.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Co ważne, budowanie komputera odbędzie się na TikToku i możecie zdecydować jakie komponenty mają zostać użyte. Wydarzenie będzie połączone z salonem Komputronik znajdującym się w Westfield Arkadia w Warszawie. Budowa na żywo przez Ziemniaka będzie dobywać się zaraz obok salonu.

Sprawdź szczegóły!

Artykuł sponsorowany. Artykuł powstał we współpracy z naszym partnerem Komputronik.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!