Przypominamy: konferencja Apple Event już 7 września!

Apple Event
(fot. Apple)

Tak jak co roku, tak i w 2022 odbędzie się gorąca konferencja Apple we wrześniu. Na niej poznamy nowe iPhone’y i iPady!

Apple pokaże nowe telefony już 7 września

Przypominamy, że już 7. września o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się wielka konferencja Apple. Ta będzie miała miejsce w Steve Jobs Theatre na terenie kampusu Apple Park w Cupertino. Oczywiście powinna też być dostępna retransmisja w sieci.

Czego nowego się spodziewamy? Przede wszystkim nowych telefonów z serii iPhone 14. Będziemy mieli iPhone’a 14 z ekranem 6,1″, iPhone’a Max z ekranem 6,7″, iPhone’a 14 Pro (z ekranem 6,1″) oraz iPhone’a 14 Pro Max (ekran 6,7″). Tak, dobrze myślicie, na tej liście brakuje iPhone’a mini. Niestety, Apple rezygnuje z tego sprzętu, bowiem ten nie sprzedawał się tak, jak oczekiwano.

W tym roku jednak dojdzie do ogromnego rozłamu w smartfonach. Otóż modele iPhone 14 i iPhone 14 Max mają nadal oferować układ Apple A15 Bionic (zeszłoroczny), kiedy to modele Pro będą miały najnowszy A16. Ponadto w mocniejszych telefonach przemodelowany ma zostać notch i ten przyjmie formę pigułki i otworu.

Przypominamy: konferencja Apple Event już 7 września!
Nowy iPad

To jednak nie koniec nowości. Ja sam czekam na iPada 10. generacji, który ma mieć odświeżony design – istną hybrydę pomiędzy klasycznym iPadem a takim nowoczesnym pokroju iPada Air. Do tego zobaczymy nowe smartwatche: Apple Watch Series 8, który ma pobierać mniej energii, a także iście flagowy Apple Watch Pro skierowany głównie do sportowców.

To pewnie nie będą wszystkie nowości. Jednak warto poczekać do 7 września, wtedy dowiemy się wszystkiego za jednym zamachem! >>Stąd<< można pobrać wydarzenie, aby dodać je do kalendarza.

Źródło: Apple, Apple World

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!