Podstawowy iPad będzie hybrydą klasyki i nowoczesności

ipad pro

Nie ma co się oszukiwać, design podstawowego iPada jest przestarzały i mocno odchodzi od trendu zauważalnego w modelach Air czy Pro. Dlatego też spodziewamy się, że podstawowy iPad będzie wyglądać inaczej i właśnie wyciekły rendery.

iPad ze zmianami

Podstawowy, najtańszy iPad mocno odbiega designem oraz oferowanymi technologiami od nieco droższych braci (zwłaszcza boli brak USB-C). iPad 10,2″ może zostać jednak zaktualizowany jeszcze w tym roku, a tego dowodem są opublikowane rendery.

iPad 10. generacji ma wyglądać jak hybryda klasycznego iPada i iPada Mini. Obudowa będzie kanciasta, a rogi zaokrąglone. Tylna kamera natomiast znajdzie się na wyspie. Podobno pojawi się port USB-C, większy ekran, chip A14 Bionic oraz obsługa sieci 5G.

Wspomniany ekran miałby jednak nie być zaokrąglony na bokach. Nie wypełniałby również całego frontu, bowiem – podobnie jak w iPadzie 9. generacji – nad nim oraz pod nim byłyby grube ramki. Pod wyświetlaczem natomiast znalazłby się okrągły przycisk z Touch ID. Wygląda to naprawdę zadziwiająco. Wymiary iPada miałyby wynosić 248,62 x 179,50 x 6,98 mm. Jaki naprawdę będzie iPad 10 to przekonamy się zapewne już niedługo.

Źródło: Apple World

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!