Komu darmową grę na konsolę Xbox? Do odebrania Inops!

inops xbox

Jakie są najlepsze gry? Oczywiście te, które możemy dostać kompletnie za darmo. To właśnie teraz jest możliwe, bowiem na Xboxa, bez ponoszenia kosztów, możemy odebrać grę Inops!

Inops za darmo na Xbox One i Xbox Series X|S

Właśnie wystartowała promocja (albo błąd cenowy – tego nie wiemy), dzięki której możemy uzyskać grę na Xboxa kompletnie za darmo! Mowa tu o tytule Inops, który normalnie kosztuje 54,99 PLN, natomiast teraz całe 0. Jak odebrać grę Inops?

Należy wejść na >>tę stronę<<, zalogować się na konto Microsoft (na to samo, którym jesteście zalogowani na konsoli) i kliknąć w Zainstaluj. Zostanie zlecona instalacja gry na konsoli Xbox One lub Xbox Series X|S. Tylko tyle i aż tyle.

Przyznam szczerze, że gry Inops nie znałem. Jednak pierwsze sekundy gameplay’ów strasznie przypominają mi inny tytuł, który wręcz uwielbiam – World of Goo. Inops to platformówka 2D z piękną grafiką i kolorystyką. Z pewnością granie w nią na konsoli musi być bardzo przyjemne. Sam szukałem jakiejś gry, która urozmaici mi wieczory i myślę, że znalazłem.

Źródło: Pepper

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!