Korzystasz z tej funkcji w telefonie Samsung? Już niedługo będziesz musiał za nią zapłacić

samsung

Niektórzy producenci smartfonów są bardzo przewidywalni. Wszystko dlatego, że konkurencja narzuca pewne działania lub stosuje podobne działania prezentowane w innej formie. Od czasu rozpoczęcia implementacji sztucznej inteligencji w smartfonach ta nowoczesna usługa jest na łamach wszystkich portali/blogów oraz internautów. Właśnie poznaliśmy przyszłościowe plany dla sztucznej inteligencji firmy Samsung. Koniec darmoszki.

Kiedy Samsung Galaxy AI będzie płatne?

Tego mogliśmy być pewni, ponieważ koreański producent w różnych wypowiedziach swoich przedstawicieli wspominał o sztucznej inteligencji. Nigdy nie było jednak oficjalnego komunikatu w tej sprawie aż do dziś. Na oficjalnej stronie firmy Samsung (w biurze prasowym zagranicznego oddziału) znajdziemy informacje o przyszłości Galaxy AI. Z komunikatu dowiadujemy się, że funkcje sztucznej inteligencji firmy Samsung udostępniane będą bezpłatnie do końca 2025 roku (dla urządzeń z dostępną opcją Galaxy AI). Teraz nie możemy mieć już żadnych złudzeń, że będzie inaczej. Co prawda w dalszym ciągu tajemnicą jest forma płatności oraz sposób udostępnienia klientom takich usług. Wcześniejsze przecieki wskazywały, że mogą to być formy abonamentów dla zaawansowanych funkcji.

Samsung Galaxy Ai

Mając jeszcze trochę czasu, możemy być pewni, że Samsung do czasu wdrożenia płatnego AI rozwinie sztuczną inteligencję na różnych płaszczyznach. Będzie ona udoskonalana, aby finalnie przedstawić klientom dopracowane oraz inteligentne narzędzie. Musimy pamiętać, że Koreańczycy mają sporą konkurencję. Jednym z większych konkurentów jest Gemini od Google, które na ten moment jest bezpłatne. Co ciekawe i tu musimy to zaznaczyć, że informacja o bezpłatnym Galaxy AI znajduje się w przypisie.

Źródło: Samsung

 

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!