Strona główna Aktualności Krótka zapowiedź Samsunga Galaxy Note 10 pojawiła się w sieci

Krótka zapowiedź Samsunga Galaxy Note 10 pojawiła się w sieci

-

Samsung Indonezja opublikował krótki film w serwisie Twitter mający na celu promocję nadchodzących smartfonów z serii Galaxy Note 10. Koreański gigant po raz kolejny podkreśla, że modele te są sprzętem stworzonym dla sektora biznesowego i mają one podbić serca własnie ludzi biznesu.

Wiele urządzeń w jednym

Oczywiście krótka zapowiedź nie zdradza nam wszystkich szczegółów dotyczących nowych Notatników. Zapewne na pełną specyfikację będziemy musieli poczekać do 7 sierpnia, bo własnie wtedy swoją premierę będzie mieć Galaxy Note 10 oraz Galaxy Note 10 Plus, ale nawet z opublikowanego teraz filmu jesteśmy w stanie wyciągnąć pewne wnioski. Notatniki mają być czymś łączącym w sobie cechy wielu urządzeń, między innymi laptopa, komputera stacjonarnego i smartfona. Nadchodząca nowość koreańskiego giganta ma skupić się na wielozadaniowości i ograniczyć konieczność przesyłania plików między wieloma urządzeniami.

Teraz wszystko mamy wykonywać na ekranie smartfona. Niezależnie od tego czy będą to prezentacje, grafiki czy tabelki w Excelu to Galaxy Note 10 ma sobie poradzić z tym wręcz doskonale. Co ciekawe w zapowiedzi opublikowanej przez indonezyjski oddział Samsunga nie znajdziemy jakichkolwiek zapewnień o dobrym aparacie czy wydajności w grach. Nie, Galaxy Note 10 ma być sprzętem dla prawdziwych ludzi biznesu. Oczywiście wydajność będzie topowa, a na aparaty zapewne nie będziemy mogli narzekać, ale cechy te schodzą na dalszy plan.

Zobacz także: Ponad 10 milionów użytkowników pobrało aplikacje Updates for Samsung wyłudzającą pieniądze

Co nowego przyniesie nam seria Galaxy Note 10? Przede wszystkim dwa modele różniące się wielkością ekranu. To potencjalni klienci będą mogli zadecydować czy wolą korzystać z większego czy też z mniejszego Notatnika. Co więcej na rynku ma zadebiutować także specjalny wariant umożliwiający łączenie się z siecią nowej generacji czyli 5G. Jak już wspominałem wcześniej – pełna specyfikacja pozostaje tajemnicą. Nie wiemy zatem czy nowości koreańskiego giganta będą rewolucją czy jedynie ewolucją zeszłorocznego modelu. Miejmy jednak nadzieję, że Samsung ma jakiegoś asa w rękawie, którym zdoła nas zaskoczyć.

Co myślicie o nadchodzącym Samsungu Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+? Czekacie na ich premierę? Zapraszamy do dyskusji!
Kolejny artykuł znajdziesz poniżej