Strona główna Aktualności LEGO przygotowało konkurencję dla Huawei Mate X i Samsunga Galaxy Fold. Oto...

LEGO przygotowało konkurencję dla Huawei Mate X i Samsunga Galaxy Fold. Oto LEGO Fold!

-

Składane smartfony to coś, czym ostatnio żyje prawie cały świat. Te urządzenia, zaprezentowane na MWC 2019, zrobiły spore wrażenie i były prawdziwym gwoździem targów. Z fali popularności postanowiło również skorzystać LEGO.

LEGO Fold to składak z prawdziwego zdarzenia?

Jeśli myśleliście, że LEGO przygotowało swojego składanego smartfona, to niestety muszę Was rozczarować. Znane przedsiębiorstwo zabawkarskie dodało post na swoim Twitterze, w którym w oczywisty sposób nawiązują do składanego telefonu od Samsunga. Zgadza się nazwa oraz wygląd grafiki promocyjnej.

Cóż, jest to świetny ruch marketingowy, gdyż teraz o LEGO piszą portale związane z branżą smartfonową, a ludzie śmieją się z ich udanego żartu i podają dalej wiadomość, która zdobywa coraz więcej polubień. Jak wskazuje firma, ich produkt jest zdecydowanie lepszy od propozycji Samsunga, a na poparcie swojej tezy mają kilka argumentów. Po pierwsze 5-calowy ekran, który rozkłada się do rozmiarów 11 cali to zdecydowanie więcej niż mały, 4,6-calowy zewnętrzny ekran Samsunga, gdzie po rozłożeniu mamy do dyspozycji jedynie 7,3 cala. Jest to kreatywna rozrywka i, co ważne, LEGO Fold nigdy się nie rozładuje.

Zobacz też: Huawei na MWC 2019 prezentuje składany telefon. Poznajcie Huawei Mate X!

Tak naprawdę LEGO Fold to nie nowość. Ta zabawka istnieje na rynku już od 2018 roku w kilku wariantach. W rzeczywistości nazywa się ona Pop-Up Book i służy do odgrywania historyjek na uprzednio zbudowanej „scenie”, np. opowieści o Czerwonym Kapturku. LEGO Fold Pop-Up Book można zakupić za 70 dolarów. Czy to mało? Jeśli spojrzymy przez pryzmat ceny składanego Samsunga, to zdecydowanie tak.

samsung galaxy fold

Co sądzicie o zagrywce LEGO?

ŹródłoTwitter

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej