Lenovo potwierdza: Motorola Razr 3 powstanie!

Motorola razr

Jeszcze nie tak dawno temu na rynku składanych smartfonów dominowały dwie marki – Samsung i Motorola. Niestety, ta druga nieco odpuściła, ale jak się okazuje, zamierza powrócić z kolejnym modelem! Mowa tu o Motoroli Razr 3.

Motorola Razr 3 powstanie

Około 2 lata temu światło dzienne ujrzała Motorola Razr, czyli składany smartfon designem nawiązujących do klasycznych Motoroli z klapką, np modelu V3. Był to ciekawy produkt, bowiem wtedy na rynku nie było zbyt wiele tego typu urządzeń i w zasadzie Motorola (oraz stające za nią Lenovo) wraz z Samsungiem wyznaczyli pewne trendy. Niestety, gdzieś Motorola uciekła a następcy się nie doczekaliśmy.

A jednak pracownik Lenovo powiadomił, że już niedługo zobaczymy Razr 3, czyli następcę, który ma być lepszy pod każdym względem – zarówno mowa tu o designie, jak i wydajności czy mechanizmie składania. Pojawiły się również plotki, że na pokładzie ujrzymy flagowy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, co byłoby miłą odmianą w odróżnieniu od poprzednika, który oferował średniopółkowe rozwiązania.

motorola razr
(fot. Weibo)

Na nowy smartfon Motoroli warto czekać, bowiem może znowu być dowodem, że ta marka nadal istnieje i wie jak nas zaskoczyć. Nowa Motorola Razr 3 możliwe, że będzie jednym z najlepszych składaków, ale aktualnie poprzeczka jest wysoko – Samsung dużo inwestuje w ten rynek, a pojawili się również nowi gracze w postaci Huawei czy OPPO.

Źródło: XDA

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!