LG na IFA 2019 szykuje swoją premierę. Czyżby nadchodził składany telefon z dwoma wyświetlaczami?

LG na IFA 2019 szykuje swoją premierę. Czyżby nadchodził składany telefon z dwoma wyświetlaczami?

Targi IFA 2019 w Berlinie nadchodzą wielkimi krokami. Oczywiście zjawią się tam najwięksi producenci elektroniki użytkowej i bez wątpienia pokażą nam cały ogrom nowości. Teraz jednak LG już zapowiedziało konferencję, która odbędzie się 6 września w Berlinie. Co podczas niej zobaczymy?

Składany smartfon od LG?

Przyznam szczerze, że temat składanych smartfonów budzi we mnie pewne emocje, ale wydaje mi się, że na co dzień nie mógłbym korzystać z tego typu urządzenia. Oczywiście telefony z podwójnymi wyświetlaczami połączonymi zawiasem nadal nie trafiły do regularnej sprzedaży w Europie, ale to już niedługo się zmieni. Czyżby LG chciało nawiązać walkę z Samsungiem czy Huawei? Wszystko na to wskazuje. Koreański gigant opublikował na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube krótki film będący zapowiedzią premiery nowego urządzenia.

I co ciekawe już w tym filmie widzimy, że nadchodzący smartfon LG otwiera się jak książka i umożliwia użytkownikowi korzystanie nie z jednego, a aż z dwóch ekranów. Co więcej na obu ekranach może być wyświetlana zupełnie inna aplikacja, a to byłoby czymś wyjątkowo przydatnym w codziennym użytkowaniu. Czy właśnie tak będzie wyglądać LG V60 ThinQ? Bardzo możliwe, ale jednocześnie jestem świadomy tego, że cena składanego urządzenia będzie zdecydowanie wyższa niż w przypadku poprzednich generacji telefonów z tej serii. Tym samym zdecydowanie mniejsza cześć osób może być zainteresowana kupnem tego urządzenia.

Zobacz także: Polska cena LG G8s ThinQ przestała być tajemnicą. Jest naprawdę nieźle

Oczywiście specyfikacja nadchodzącej nowości od LG jest wielką tajemnicą. Bez wątpienia będzie to flagowiec z prawdziwego zdarzenia, ale myślę, że na tę chwilę nie ma co gdybać na temat tego jakich podzespołów użył koreański gigant przy produkcji składanego telefonu. Niemniej jednak my na targach IFA 2019 w Berlinie także się pojawimy, a co za tym idzie możecie liczyć na informacje na temat wszystkich nowości z pierwszej ręki!

Co myślicie o zapowiedzi opublikowanej przez LG? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!