Lidl zaskoczy promocjami! Do wyrwania markowe słuchawki i plecak na laptopa

Lidl
(fot. Lidl)

Jeśli szukacie bezprzewodowych słuchawek – zarówno nausznych jak i TWS, albo dedykowanego plecaka do noszenia laptopa, to lepiej poczekajcie na promocje w sieci sklepów Lidl. Otóż możecie być naprawdę zaskoczeni!

Lidl z promocjami! Do wyrwania słuchawki Sony, Skullcandy oraz plecak

Jak się okazuje, już za kilka dni Lidl zaskoczy nas masą markowych produktów różnych kategorii. Nie będę przeciągał i od razu powiem o co dokładnie chodzi.

Zacznijmy od słuchawek. Pierwszą parą są bezprzewodowe Sony nauszne. Cechują się one ładowaniem po USB-C. Niestety, w gazetce Lidl nie wyjawia modelu, ale zapewne na półkach pojawi się odpowiednie oznaczenie. Producent deklaruje do 35 godzin odsłuchu oraz rozmowy telefoniczne z funkcją HD Voice. Zapewne wiele osób szukających po prostu tanich i dobrych słuchawek zainteresuje się tym produktem. Cena wynosi 129 złotych.

sony lidl

Kolejne są słuchawki bezprzewodowe typu TWS. Mowa tu o produkcie popularnej marki Skullcandy. Wyglądają bardzo ciekawe, bowiem są żółte, a gumki natomiast są czerwone. Do tego pudełko jest koloru niebieskiego. Ich cena ma wynosić 129 złotych. Próbowałem poszukać tych słuchawek w sieci i są one podobne do Skullcandy Dime True za 179 złotych, ale nie mam pewności czy to ten sam model. Lidl deklaruje, że mają one grać do 12 godzin oraz, że jest to totalna nowość.

skullcandy lidl

To jednak nie koniec okazji. Kolejny na liście jest plecak na laptopa marki Targus. W środku znajdziemy specjalną przegrodę na laptopa do 15,6 cali. Do tego plecak jest odporny na wodę, dzięki czemu nie musimy się bać, że podczas deszczu uszkodzi nam się komputer. Znaleziono również miejsce na złącze USB pozwalające ładować telefon. Cena plecaka ma wynosić zaledwie 89,90 złotych.

targus lidl

Warto sobie wymienić jeszcze chociażby bezprzewodową, pionową ładowarkę Qi o mocy 10 W z wbudowanym głośnikiem Bluetooth. Producentem tego gadżetu jest Belkin i cena wynosi 149 złotych. Lidl będzie też sprzedawać radiobudzik Bluetooth za 179 złotych oraz niszczarkę do dokumentów za 199 złotych.

belkin lidl

Wyżej opisane produkty trafią do sprzedaży już 16 grudnia, to jest przyszły czwartek. Obniżka potrwa do wyczerpania zapasów. Warto więc pierwszego dnia wybrać się do sklepu i zakupić upragniony produkt.

Źródło: Lidl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!