Lidl z promocją na bezprzewodowe słuchawki TWS i nie tylko!

Lidl
(fot. Lidl)

Jak się okazuje, Lidl znowu może nas zaskoczyć promocjami. W ofercie znajdą się chociażby słuchawki TWS czy power bank z obsługą szybkiego ładowania.

Lidl z promocjami – kupicie między innymi słuchawki TWS

Lidl ponownie chce nas zaskoczyć elektronicznymi nowościami. Już w następującym tygodniu będziemy mogli zakupić masę ciekawych gadżetów.

A na pierwszą linię wychodzą słuchawki prawdziwie bezprzewodowe (TWS) marki SilverCrest. Jak dodaje producent, mają one wystarczyć nawet do 6 godzin odsłuchu na pojedynczym ładowaniu. Obsługują również sterowanie głosowe, a ładowanie etui odbywa się za pomocą złącza USB-C. Sprzęt zakupimy w dwóch kolorach – niebieskim lub czarnym. Słuchawki Bluetooth wyceniono na 139 złotych i będą dostępne od 24.03 do 26.03. Co ważne, słuchawek szukajcie przy kasie.

Kolejnym gadżetem jest kabel do ładowania i przenoszenia danych marki TRONIC. Do wyboru mamy mieć wtyk USB-A lub USB-C, a także 4 wzory. Przewód charakteryzuje się wytrzymałością oraz materiałowym oplotem, a także zapięciem na rzep. Koszt kabla wynosi 19,99 zł. Kabel będzie dostępny w sklepach od 24.03 do 26.03.

Lidl

Od tej samej marki znajdziemy także power bank o pojemności 10000 mAh. Co ważne, obsługuje on szybkie ładowanie Qualcomm Quick Charge 3.0, a także ładowanie bezprzewodowe. Jednocześnie będziemy mogli ładować do 3 urządzeń. Na power banku znajduje się wyświetlacz wskazujący poziom naładowania. Power bank wyceniono na 99 złotych. Gadżet będzie dostępny w sklepach od 24.03 do 26.03.

Lidl

Innych może zaciekawić głośnik bezprzewodowy Bleutooth marki SilverCrest. Co ciekawe, możemy kupić dwa takie głośniki i połączyć je ze sobą w celu uzyskania efektu stereo. Głośnik mierzy sobie 75 x 90 x 75 mm i ładowany jest z wykorzystaniem przewodu micro USB. Cena głośnika wynosi 59,90 zł. Głośnik będzie dostępny w sklepach od 24.03 do 26.03.

Lidl

Ostatnim akcesorium jest uchwyt samochodowy do telefonu z funkcją ładowania bezprzewodowego Qi marki TRONIC. Ten oferuje 2 złącza USB, gdzie jedno obsługuje bezprzewodowe szybkie ładowanie do 10 W. Urządzenie będzie dostępne w sklepach Lidl tylko 26.03 w cenie 79,90 PLN.

Źródło: Lidl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!