Lidl z tanią opaską sportową! W promocji również inne sprzęty elektroniczne

lidl
(fot. Lidl)

Jak się okazuje, Lidl nie próżnuje i startuje z kolejną promocją, tym razem na ciekawą elektronikę, a przede wszystkim na opaskę sportową.

Lidl z ofertą sportowej opaski Bluetooth

Od 7 lutego w sklepach Lidl znajdziecie opaskę sportową pracującą w oparciu o Bluetooth. Łączy się ona ze smartfonem za pomocą darmowej aplikacji mobilnej (HealthForYou), która dostępna jest zarówno na Androida, jak i iOS. Smartbanda wyceniono na 119 złotych. Co oferuje? Przede wszystkim mierzenie tętna oraz naszej aktywności fizycznej. Możemy podejrzeć liczbę wykonanych kroków, spalonych kalorii czy nawet zmierzymy nasz sen.

Opaska Lidl
(fot. Lidl)

Opaska sportowa SilverCrest ma pracować do 5 dni na jednym ładowaniu co jest wynikiem przeciętnym, nawet w tej cenie. Do tego mamy do wyboru dwa kolory – czarny i ciemnoróżowy. Producent deklaruje spełnienie założeń certyfikatu IP67, a także daje 3 lata gwarancji.

W ofercie znajdziemy także pionowy odkurzacz bezprzewodowy o mocy 130 W. Marka SilverCrest dodaje, że mamy tutaj 2 tryby ssania, a także obrotowy przegub 180 stopni. Pojemnik na kurz liczy sobie 600 ml. W trybie eko odkurzanie jest możliwe przez nawet 45 minut. Odkurzacz wyceniono na 299 złotych. Muszę jednak zaznaczyć, że odkurzacz będzie dostępny w sklepach Lidl dopiero od przyszłej soboty, czyli od 12 lutego.

Odkurzacz Lidl
(fot. Lidl)

W sieci sklepów Lidl znajdziemy również pulsoksymetr, który połączymy ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Urządzenie współpracuje z dokładnie tą samą aplikacją, co wyżej opisana opaska. Tutaj również mamy 3 lata gwarancji. Sprzęt wyceniono na 99 złotych.

(fot. Lidl)
(fot. Lidl)

Źródło: Lidl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!