Lidl wraca z elektroniką i to w sam raz na powrót do szkoły!

Lidl
(fot. Lidl)

Zaczął się sierpień, a więc to dobry moment na promocje z kategorii #BackToSchool. Jak się okazuje, w Lidlu znajdziemy sporo ciekawej elektroniki.

Lidl z elektroniką w sam raz do szkoły

W sklepach Lidl znajdziecie elektronikę związaną z powrotem do szkoły. Co takiego można zakupić? Przede wszystkim to power bank marki TRONIC. Jego pojemność to 10000 mAh. Dodatkowo obsługuje funkcję Smart Fast Charge, a w zestawie odnajdziecie kabel USB-C do ładowania. Sprzęt występuje w dwóch kolorach. Promocja obowiązuje od 4 sierpnia do 6 sierpnia, a cena wynosi 39,99 PLN.

(fot. Lidl)
(fot. Lidl)

Kolejne na liście są słuchawki Bluetooth. Mowa tu o nausznym zestawie z czasem odtwarzania do 16 godzin. Sprzęt został wyposażony w wejście AUX, a w zestawie znajduje się kabel micro USB do ładowania. Producent SilverCrest chwali się również sterowaniem głosowym za pomocą Siri i Google Assistant. Cena wynosi 99 złotych. Promocja również potrwa od 4 do 6 sierpnia.

(fot. Lidl)
(fot. Lidl)

Następnie możemy zakupić przewodową klawiaturę QWERTY. Oferuje ona ciche klawisze Quiet Touch, a przewód mierzy sobie 1,5 m. Cena to 34,99 PLN. Promocja obowiązuje od 04.08 do 06.08.

(fot. Lidl)
(fot. Lidl)

Innych może zainteresować smart ciśnieniomierz. Znajdziecie go w sklepach od 1 do 6 sierpnia i kosztuje 99 złotych. Ma duży wyświetlacz LCD oraz współpracuje z dedykowaną aplikacją mobilną.

Źródło: Lidl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!