Do Lidla wraca słynny Lidlomix, czyli robot Monsieur Cuisine!

Lidl
(fot. Lidl)

Jeszcze w tym miesiącu klienci Lidla będą mogli ponownie zakupić słynnego robota kuchennego, ale jest w tym mały haczyk.

Zalety Lidlomixa

Lidlomix zrobił niemałą furorę gdy po raz pierwszy pojawił się w sprzedaży. Wielu klientów sieci Lidl chwaliło robota za jego liczne funkcje, programy, a także ułatwienia. Do jego największych zalet zgodnie zaliczano całkowicie darmową bazę przepisów, co jest ewenementem w porównaniu z produktami konkurencji. Dostęp do niej jest możliwy za pomocą dedykowanej aplikacji przeznaczonej na smartfony. Na samym robocie przepisy wyświetlone zostaną na ekranie o przekątnej 7 cali. Całość może być z łatwością podłączona do domowej sieci Wi-Fi.

Do Lidla wraca słynny Lidlomix, czyli robot Monsieur Cuisine!
Źródło: Lidl

Dostępność ograniczona

Lidlomix, a właściwie to Monsieur Cuisine Connect, bo tak brzmi jego pełna nazwa, pojawi się jednak z pewnymi ograniczeniami dotyczącymi jego zakupu. Lidl poinformował, że robot kuchenny, którego moc wynosi 1100 W, do tej pory znikał z półek w ciągu bardzo krótkiego czasu, dlatego czas na zmiany. Tym razem będzie można dokonać zakupu wyłącznie za pośrednictwem sklepu online sieci Lidl. Cena wyniesie 1899 zł, a Lidlomix powróci w Halloween, czyli dokładnie 31 października tego roku.

Źródło: telepolis.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!