Lidl z promocją na elektronikę! W sam raz na nowy semestr nauki

lidl
(fot. Lidl)

Lidl ponownie chce nas skusić promocją na elektronikę. Tym razem mowa o tanich peryferiach do komputerów.

Tanie peryferia komputerowe w Lidlu

Lidl nie odpuszcza i wystartuje z kolejną promocją na elektronikę. Tym razem w sklepach znajdziemy peryferia komputerowe utrzymane w naprawdę atrakcyjnych cenach. Promocja rozpocznie się 28 lutego i potrwa do wyczerpania zapasów.

Na pierwszy ogień idą słuchawki przewodowe nauszne marki Silvercrest. Oferują one chociażby przewód długości 150 cm oraz wejście na drugą parę słuchawek. Co ciekawe, konstrukcja jest składana oraz mamy tutaj przycisk multimedialny. Słuchawki wyceniono na 29,99 złotych. Producent udziela 3 lata gwarancji na to urządzenie.

(fot. Lidl)
(fot. Lidl)

Kolejnym urządzeniem jest bezprzewodowa mysz optyczna marki Silvercrest. Oferuje ona 4 przyciski z możliwością zaprogramowania oraz specjalny przycisk do zmiany czułości. Jest zasilana bateriami i odnajdziemy ją w dwóch kolorach. Producent deklaruje do 5 metrów zasięgu. Sprzęt wyceniono na 29,99 złotych.

(fot. Lidl)
(fot. Lidl)

Kolejne akcesoria są nieco mniej ważne, ale z pewnością warte wspomnienia. Pierwszym gadżetem jest magnetyczny uchwyt do kabli marki Tronic. Mocowanie na przewody wykorzystuje samoprzylepne plastry. Tutaj również dostajemy 3 lata gwarancji. Cena produktu to 19,99 złotych. Kolejnym sprzętem jest listwa zasilająca z 8 gniazdami. Cena wynosi 49,99 złotych.

Źródło: Lidl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!