Lipcowe PlayStation Plus utwierdza mnie w decyzji o subskrybowaniu usługi

Lipcowe PlayStation Plus utwierdza mnie w decyzji o subskrybowaniu usługi

Posiadaczem PlayStation 4 jestem dość krótko, bo miesiąc. Od kilkunastu dni natomiast subskrybuję usługę PlayStation Plus, a lipcowe promocje utwierdzają mnie w decyzji o zakupie.

PlayStation Plus w lipcu 2019

Ale czym w zasadzie jest usługa PS Plus? To całkiem zmyślnie przygotowana przez Sony subskrypcja, która rozszerza możliwości użytkowników konsol PlayStation. Każda osoba, która wykupi dostęp do PlayStation Plus, może co miesiąc cieszyć się dwoma nowymi grami za darmo (które zostają już na zawsze w bibliotece), a także darmowymi dodatkami do gier, specjalnymi promocjami na gry z PS Store oraz, co chyba najważniejsze, umożliwia granie w sieci. Jej koszt to 240 zł/rok lub 33 zł/miesiąc, jednak trafiają się czasem ciekawe promocje, dzięki którym można kupić ją jeszcze taniej. Ja tak zrobiłem i podczas Days of Play kupiłem roczną subskrypcję za 168 zł. Ale koniec wstępu, wracamy do głównego wątku…

Pro Evolution Soccer 2019 w lipcu za darmo na PS4

Chyba każda osoba, która grała kiedykolwiek w gry piłkarskie zna tę serię. Dla niektórych jest ona znacznie lepszą produkcją, niż konkurencyjna FIFA od EA. Najnowsza wersja natomiast cechuje się bardzo dopracowanym modelem rozgrywki oraz świetną i naprawdę realistyczną grafiką. Wielu użytkownikom wystarczy to w rekompensacie za brak dostępu do niektórych lig (brak licencji dla Konami).

pes2019 ps4

PES 2019 stawia przede wszystkim na granie w multi, więc subskrypcja PS Plus jest także niezbędna do tego, by w pełni wykorzystywać możliwości gry. Co ciekawe, gra jest na bieżąco aktualizowana, zgodnie z aktualną sytuacją na scenie piłki nożnej i m.in. dlatego Krzysztof Piątek, dzięki swojej formie, dostał całkiem realistyczne rysy twarzy.

https://youtu.be/PrQD1VloWB8?t=450

Horizon Chase Turbo na PS4 za darmo w lipcu 2019

Drugą, choć już mniej rozpoznawalną grą, która w lipcu tego roku jest za darmo dla subskrybentów PS Plus jest Horizn Chase Turbo. Jest to gra wyścigowa stylizowana na samochodówki z automatów z lat 90-tych. Nie oczekujcie więc porywającej grafiki rodem z najnowszych produkcji, jednak oferuje to, co wiele osób może pamiętać z dzieciństwa. Mianowicie rozgrywkę na podzielonym ekranie dla nawet 4 osób.

Jeśli więc planujecie zorganizować małą posiadówkę w domu, to Horizn Chase Turbo będzie świetnym wyborem, by uatrakcyjnić popołudnie, zaraz obok planszówek. Gra też na pewno przypadnie także do gustu młodszym, którzy nie do końca są jeszcze obyci z konsolą – sterowanie nie jest zbyt wymagające.

horizon chase turboObie gry będą dostępne do pobrania od wtorku, 2 lipca. Do tego czasu natomiast PS Plus oferuje jeszcze czerwcowe pozycje, czyli Borderlands: The Handsome Collection oraz Sonic Mania.

Jak Wam się podobają lipcowe propozycje PlayStation Plus?
Mamy tutaj osoby grające na PS4?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!