Logitech G FITS, czyli słuchawki douszne z RGB

Logitech G FITS, czyli słuchawki douszne z RGB

Słuchawki od Logitech mają być przeznaczone głównie dla graczy mobilnych, ale skorzystają z nich wszyscy, którzy szukają solidnego sprzętu.

Najpierw konsola, teraz słuchawki

Logitech kojarzy się większości osób z akcesoriami do komputerów w pracy biurowej. Serie Logitech G w ofercie mają gamingowe słuchawki nauszne, klawiatury i myszki, ale nowo zaprezentowany model douszny to coś zupełnie nowego. Dlaczego akurat one mają być takie wyjątkowe? Głównie dlatego, że Logitech od dłuższego czasu podąża w stronę graczy mobilnych. Firma chce nawet stworzyć zupełnie nową konsolę, która obsługiwałaby gry z Play Store, o czym pisaliśmy TUTAJ. Teraz wypuszczają słuchawki douszne, które idealnie nadają się do tego typu rozrywki.

Logitech G FITS, czyli słuchawki douszne z RGB
Źródło: 91mobiles.com

Do gier mobilnych, konsol i PC

Logitech G FITS będą słuchawkami bezprzewodowymi, które podłączymy poprzez USB-C z telefonem. Do zestawu dołączony będzie także adapter z końcówką USB-A, czyli bez problemu skorzystamy z tego sprzętu w połączeniu z PC lub PlayStation. Logitech nie udostępniło jeszcze dokładnej specyfikacji technicznej słuchawek, ale możemy założyć na podstawie ich przeznaczenia, że będą działały na Bluetooth 5.0 i pasma bezprzewodowego przynajmniej 2,4 GHz. Słuchawki Logitech będą wyposażone w ciekawą funkcję świecenia, za pomocą wbudowanych diod LED. Sterowanie odbywać się będzie dzięki dedykowanej aplikacji, o której niestety też nic nie wiadomo, poza tym, że będzie.

Źródło: tabletowo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!