Logitech MX Master 3S już jest! Co takiego ulepszono?

logitech mx master 3s
(fot. Logitech)

Oprócz klawiatury MX Mechanical, Logitech pokazał również nową, flagową mysz biurową dla wymagających. Co oferuje Logitech MX Master 3S?

Logitech MX Master 3S

MX Master 3S to oczywiście lekko ulepszona wersja Mastera 3. Największą zmianą jest nowa rozdzielczość wynosząca 8000 DPI, czyli 2 razy więcej niż w poprzedniku. Mysz ma bardzo dobrze działać na różnych powierzchniach, w tym nawet na szklanych stolikach. Co ważne, jeśli mamy monitor o wysokiej rozdzielczości, to możemy oczekiwać szybszego ruchu kursora po ekranie.

Logitech MX Master 3S
Logitech MX Master 3S

Nowe elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed ma pozwolić przesunąć nawet 1000 wierszy w sekundę. Mało tego, ma temu nie towarzyszyć głośny dźwięk. Tyczy się to również przycisków, które zostały wyciszone o 90%. Natomiast wyprofilowanie myszy ma sprawić, że chwyt jest bardziej komfortowy.

Logitech MX Master 3S
Logitech MX Master 3S

Logitech deklaruje współpracę z systemami takimi jak Windows, macOS, Chrome OS oraz Linux od razu po rozpakowaniu. Mysz możemy sparować z komputerem na dwa sposoby – z wykorzystaniem Bluetooth lub wykorzystując nowy odbiornik Logi Bolt. Oczywiście mysz podłączymy do trzech komputerów jednocześnie. Producent deklaruje nawet 70 dni pracy na pojedynczym ładowaniu. Mało tego, zaledwie 1 minuta ładowania ma pozwolić na kolejne 3 godziny pracy. Ładowanie odbywa się z wykorzystaniem portu USB-C.

Ile kosztuje Logitech MX Master 3S?

Myszka jest dostępna w kolorze jasnoszarym i grafitowym, a jej oficjalna, polska cena wynosi 569 złotych.

Źródło: Logitech

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!