Gra Marvel’s Avengers: A-Day zapowiedziana – nie mogę się doczekać!

Marvel’s Avengers: A-Day

Tegoroczne E3 właśnie dobiega końca, ale uważam je za udane. Pokazano nam oczywiście Cyberpunk 2077, o czym szerzej napisał Dawid tutaj. Ponadto dostaliśmy pierwsze informacje na temat nowej konsoli Microsoftu. Ciekawą grę pokazało również Square Enix w duecie z Marvelem. Ja jako fan tej wytwórni komiksów nie mogłem przejść obojętnie obok tego tytułu, więc po powrocie z wyjazdu siadłem do wpisu o nim.

Co do zaoferowania ma Marvel’s Avengers: A-Day?

Gra ta zostanie wyprodukowana przez studio Crystal Dynamics, znane szerzej z najnowszych odsłon serii Tomb Raider. W pracach pomóc ma także Edios Montreal, czyli deweloperzy odpowiedzialni za ostatnie odsłony Deus Ex. Marvel’s Avengers: A-Day będzie przygodową grą akcji i zadebiutuje 15 maja 2020 roku na komputery osobiste z systemem Windows, PlayStation 4, Xboxa One oraz Google Stadia. Grać będzie można w pojedynkę lub w kooperacji z maksymalnie trzema graczami. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny trailer, który pojawił się w sieci.

Oś fabularna ma opowiadać o losach paczki superbohaterów po niepowodzeniu jednej z akcji. Zostają oni wtedy wykluczeniu przez społeczeństwo, skutkiem czego Avengers się rozpada. Po pięciu latach od tego wydarzenia światu grozi niebezpieczeństwo, więc słynni Mściciele wracają, by uratować ludzi. Typowa i sztampowa fabuła, czyli to co fani lubią najbardziej. Początkowo dostępne będą grywalne postacie takie jak: Thor, Kapitan Ameryka, Iron-Man, Czarna Wdowa oraz Hulk. Z czasem jednak uniwersum ma być rozszerzane o inne postacie, bo gra będzie na bieżąco rozwijana…

Zobacz też: Powraca Microsoft Flight Simulator. Już wiem na co zmarnuję setki godzin!

I to bez mikropłatności! Wracając do postaci, to nie przypominają one filmowych odpowiedników. Marvel’s Avengers: A-Day tworzy zupełnie odrębną historię, niepowiązaną z uniwersum kinowym. Ja czekam z niecierpliwością, poprzednia gra sygnowana czerwonym logo okazała się sukcesem. Mam na myśli oczywiście najnowszego Spider-Mana, dostępnego na PlayStation 4. Jak będzie ostatecznie okaże się w maju!

Czy wy czekacie na Marvel’s Avengers: A-Day? Napiszcie w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!