Mate 40 Pro trafia do sprzedaży w Polsce! Cena robi wrażenie…

Mate 40 Pro trafia do sprzedaży w Polsce! Cena robi wrażenie...

Ledwo zdążył opaść kurz po wczorajszej premierze smartfonów z linii Mate 40, a Huawei Polska już wprowadza jeden z nich do sprzedaży. Niestety będzie to smartfon, który nie znajdzie wielu nabywców – wysoka cena i brak usług Google to główne z nich.

Najnowszy flagowiec chińskiego giganta właśnie dziś trafił do przedsprzedaży, która potrwa do jedenastego listopada. Cena detaliczna tego urządzenia to aż 5399 złotych. Jest to wyjątkowo niemała kwota, pamiętając o wszystkich niedoskonałościach i trudnościach jakie z sobą niesie posiadanie nowego smartfona Huawei’a. Wraz ze smartfonem, otrzymamy słuchawki FreeBuds Pro, które normalnie kosztują 899 złotych. Jest to wyjątkowo ciekawy i użyteczny prezent, lecz wciąż nie zmienia tego, że kwota w którą ustalono to nie lada wydatek.

Smartfon będzie dostępny w dwóch kolorach – srebrnym oraz czarnym, w jednej wersji pamięciowej 8GB RAM oraz 256 GB pamięci podręcznej. Oferta przedsprzedażowa, jak i regularnej sprzedaży będzie dostępna w sklepie internetowym huawei.pl, w stacjonarnym sklepie Huawei w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia, w internetowej sprzedaży sklepów Media Expert, Euro RTV AGD, x-kom i Neonet, a także online w Play.

Zamów Huawei Mate 40 Pro w x-kom

A Wy, co sądzicie o nowym flagowcu Huawei’a? Przykuł Wasze zainteresowanie? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!