mBank celuje w graczy. Zaoszczędź na gamingowych produktach

xbox mbank

mBank wyszedł z naprawdę ciekawą promocją, która skierowana jest do… graczy. Tak, bank postanowił nieco ułatwić życie graczom. I chyba… to może być strzał w dziesiątkę.

mBank ze zniżkami dla graczy

mBank wychodzi z ofertą do graczy. Klient będzie mógł stworzyć rachunek z kartą (przy czym karta będzie miała wzór nawiązujący do cyfrowej rozrywki). Co ciekawe, przygotowano trzy typy kont, gdzie jedno z nich powstało z myślą o niepełnoletnich. Mowa tu o przedziałach wiekowych 13-17, 18-20 i 21+.

A co można zyskać? Nie jest to jednorazowa promocja, a regularne oszczędzanie na gamingowych wydatkach. Klient może oczekiwać rabatów podczas zakupu sprzętu czy gier. Póki co, mBank nawiązał współpracę z Asusem, GOG.com oraz Muve.pl. Lista jednak ma zostać rozszerzona. Można nawet uzyskać premię do 300 złotych.

mbank
(fot. mBank)

Bank zapowiedział wyzwania przygotowane przez twórców ze świata gier – chociażby mowa tu o twórcach w serwisach YouTube i Twitch. Mają się one odbywać raz na miesiąc lub częściej. O wyzwaniach można poczytać więcej >>tutaj<<. Udział w wydarzeniu biorą chociażby Mandzio czy Nieuczesana.

Gracze to coraz częściej target wielu firm. Celują w nich producenci napojów energetycznych czy wszelkiego rodzaju elektroniki. W przypadku banków pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Czekam aż lista współprac zostanie rozszerzona, co da pole do oszczędności dla konsolowców – wszak sam do nich od jakiegoś czasu podobno należę.

Źródło: mBank przez Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!